subforum otazky a odpovedi

Úplně volně, ale prosím slušně. Než něco napíšete, rozmyslete si, jestli tím někoho nenaštvete.

subforum otazky a odpovedi

Příspěvekod matju » pát led 17, 2020 18:52

Dobrý den všem,
ráda bych na subfóru "Otázky a odpovědi" navázala na svůj starý příspěvek "Karel Pech a jeho první manželka Agnes Schaal"... Bohužel témata v tomto subfóru starší než 10.1.2020 mám označena jako uzamknutá a nemohu do nich přispívat... Je to jen můj problém, a pokud ne, má to nějaký důvod?
Děkuju za radu.
TY Michala Maturová
matju
 
Příspěvky: 1025
Registrován: čtv úno 14, 2013 22:50
Oblast pátrání: Hradecko, Jičínsko, Trutnovsko, Železnobrodsko, Hořicko, Berounsko, Střední čechy
https://www.mojekoreny.com/

Re: subforum otazky a odpovedi

Příspěvekod Zora » pát led 17, 2020 19:06

matju píše:Dobrý den všem,
ráda bych na subfóru "Otázky a odpovědi" navázala na svůj starý příspěvek "Karel Pech a jeho první manželka Agnes Schaal"... Bohužel témata v tomto subfóru starší než 10.1.2020 mám označena jako uzamknutá a nemohu do nich přispívat... Je to jen můj problém, a pokud ne, má to nějaký důvod?
Děkuju za radu.



Subforum bylo zamknuté, naprosto netuším, co se stalo, úmyslně jsem ho nezamykala.
Teď by mělo být normálně přístupné. Pokud by nastaly nějaké problémy, dejte vědět. Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29116
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: subforum otazky a odpovedi

Příspěvekod matju » pát led 17, 2020 21:21

Zoro, já mám pořád ta starší témata jako zamčená, i to, na které jste reagovala. Zkoušela jsem se i znovu odhlásit a přihlásit z fóra, ale žádná změna :(
TY Michala Maturová
matju
 
Příspěvky: 1025
Registrován: čtv úno 14, 2013 22:50
Oblast pátrání: Hradecko, Jičínsko, Trutnovsko, Železnobrodsko, Hořicko, Berounsko, Střední čechy
https://www.mojekoreny.com/

Re: subforum otazky a odpovedi

Příspěvekod Zora » pát led 17, 2020 21:39

Monika píše:Teď na to koukám :shock: Ona jsou fakt v Otázkách skoro všechna témata uzamčená. I ta bez odpovědí. To asi není úplně dobře. :(


Je to nějaké zvláštní, teď - po Vašem upozornění - jsem to odemkla podruhé.
Všechna témata v této subsekci se jeví jako odemknutá (stejně to bylo i odpoledne).
Naprosto si neuvědomuji, že bych s tímto subfórem cokoliv dělala... Z :roll:
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29116
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: subforum otazky a odpovedi

Příspěvekod matju » pát led 17, 2020 21:50

Zoro hlásím, že už to funguje a je to vše odemčené... Děkuju moc....
TY Michala Maturová
matju
 
Příspěvky: 1025
Registrován: čtv úno 14, 2013 22:50
Oblast pátrání: Hradecko, Jičínsko, Trutnovsko, Železnobrodsko, Hořicko, Berounsko, Střední čechy
https://www.mojekoreny.com/

Re: subforum otazky a odpovedi

Příspěvekod Zora » pát led 17, 2020 21:55

Děkovat opravdu není třeba, spíš bych se měla omluvit, ale fakt netuším, co se stalo.
Budu na to pár dnů dávat pozor, tak snad se to už nebude opakovat. Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29116
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části


Zpět na Úplně volně - ale slušně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků