neovlivní.cz

Úplně volně, ale prosím slušně. Než něco napíšete, rozmyslete si, jestli tím někoho nenaštvete.

neovlivní.cz

Příspěvekod sanssouci » ned pro 03, 2017 21:54

Neovlivní – investigativní deník o vlivu a lidech

http://search.seznam.cz/?q=neovlivni.cz ... usQCb6I%3D
sanssouci
 
Příspěvky: 1806
Registrován: stř srp 08, 2012 7:39

Re: neovlivní.cz

Příspěvekod Karla55 » pon pro 04, 2017 0:40

Jakou má Slonková souvislost s genealogií? Nemyslím si, že to sem patří.
Karla55
 
Příspěvky: 1081
Registrován: pát srp 08, 2014 1:10
Oblast pátrání: Lysá n. Labem a okolí, Novojičínsko, Východní Čechy, Budišov n. Budišovkou a okolí

Re: neovlivní.cz

Příspěvekod sanssouci » pon pro 04, 2017 7:34

Proč ne!? Nahoře stojí: Úplně volně - ale slušně.
sanssouci
 
Příspěvky: 1806
Registrován: stř srp 08, 2012 7:39

Re: neovlivní.cz

Příspěvekod Slim » pon pro 04, 2017 7:53

Řeknu proč ne. Osobně bych viděl rozdíl mezi pokecem a reklamou. Na pokec musí být více lidí a z prvního příspěvku ve vlákně by mělo minimálně vyplývat, proč „pokec“ rozvíjet i dále, nějaká osobní zkušenost, poznatek, dotaz... Pokec je něco jiného než reklamní výkřiky do tmy. Také nechápu proč odkaz v příspěvku směřuje přes seznam a nesměřuje přímo na web zmíněného měsíčníku. Rád bych ještě dodal, že hovořím z pohledu člověka, který je předplatitel Neovlivni.
Slim
 
Příspěvky: 2566
Registrován: čtv úno 14, 2013 14:01
Bydliště: Ostrava - Hrabová
Oblast pátrání: Kunčice nad Ostravicí (Velké Kunčice, Ostrava-Kunčice)
Hrabová (Velká Hrabová, Ostrava-Hrabová)

Re: neovlivní.cz

Příspěvekod Zora » pon pro 04, 2017 8:15

Slim píše:Řeknu proč ne. Osobně bych viděl rozdíl mezi pokecem a reklamou. Na pokec musí být více lidí a z prvního příspěvku ve vlákně by mělo minimálně vyplývat, proč „pokec“ rozvíjet i dále, nějaká osobní zkušenost, poznatek, dotaz... Pokec je něco jiného než reklamní výkřiky do tmy. Také nechápu proč odkaz v příspěvku směřuje přes seznam a nesměřuje přímo na web zmíněného měsíčníku. Rád bych ještě dodal, že hovořím z pohledu člověka, který je předplatitel Neovlivni.


Souhlas, zkusme se bez podobných příspěvků na tomto fóru obejít .
Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28990
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: neovlivní.cz

Příspěvekod sanssouci » pon pro 04, 2017 12:11

Tu internetovou stránku „neovlivni“ jsem hledal přes „seznam,cz“. Proto tak divný
odkaz.
Už nějakou dobu sleduji informace k tématu ovlivnění. Tu internetovou stránku
http://www.neovlivni.cz jsem viděl v dokumentaci televizního pořadu na Arte/ct: „Putins
Propagandakrieg in Prag - Co dokáže lež"

https://www.youtube.com/watch?v=i6sDUVuC3wQ

Já bych řekl, že by tohle téma mělo zajímat každého. Proč ne také tady ve foru.
Naposledy upravil sanssouci dne pon pro 04, 2017 12:18, celkově upraveno 1
sanssouci
 
Příspěvky: 1806
Registrován: stř srp 08, 2012 7:39

Re: neovlivní.cz

Příspěvekod duros » pon pro 04, 2017 12:15

sanssouci píše:...

Já bych řekl, že by tohle téma mělo zajímat každého. Proč ne také tady ve foru.

Ja by som povedal, ze kedze ide o genalogicke forum, tato sekcia, hoci v subfore "Jen tak pokec", by sa predsa len mala aspon okrajovo dotykat genealogie. To si mozme vykecavat o vselicom niekde inde.
Uživatelský avatar
duros
 
Příspěvky: 853
Registrován: pát zář 04, 2009 22:06

Re: neovlivní.cz

Příspěvekod Slim » pon pro 04, 2017 13:36

Název tohoto magazínu není vytvořen záporem „ne“ a slovem značící ovlinění. Ale předponou „neo“ ozvačující nové a slovem vlivní. Je to magazín o nových vlivných lidech v naší společnosti. Takže pokud sledujete ovlivňování, nejste tam příliš dobře. I když se ti „noví vlivní“ samozřejmě často snaží společnost všemožně ovlivňovat.

Domívám se, že zde by opravdu mělo téma alespoň okrajově souviset s genealogií, jinak se tu brzy začnou realizovat kupříkladu akvaristi, zahradkáři, milovníci automobilových veteránů a milovníci dobrého vína či žen. Vše dozajista zajímavých věcí, ale nerad bych se tím proklikával v seznamu nových příspěvků. Pokud má někdo potřebu se realizovat mimo genealogické téma, ať jde třeba na okoun.cz, tam najde téma opravdu snad na všechno a nikdo ho nebude omezovat v zakládání témat nových.
Slim
 
Příspěvky: 2566
Registrován: čtv úno 14, 2013 14:01
Bydliště: Ostrava - Hrabová
Oblast pátrání: Kunčice nad Ostravicí (Velké Kunčice, Ostrava-Kunčice)
Hrabová (Velká Hrabová, Ostrava-Hrabová)

Re: neovlivní.cz

Příspěvekod Zora » pon pro 04, 2017 15:48

sanssouci píše:Tu internetovou stránku „neovlivni“ jsem hledal přes „seznam,cz“. Proto tak divný
odkaz.
Už nějakou dobu sleduji informace k tématu ovlivnění. Tu internetovou stránku
http://www.neovlivni.cz jsem viděl v dokumentaci televizního pořadu na Arte/ct: „Putins
Propagandakrieg in Prag - Co dokáže lež"

https://www.youtube.com/watch?v=i6sDUVuC3wQ

Já bych řekl, že by tohle téma mělo zajímat každého. Proč ne také tady ve foru.



Waltře, prosím publicistiku, netýkající se nikterak genealogie, ponechejme stranou. Na hledání a sdílení zajímavostí z jiných českých zdrojů k jiným tématům zcela jistě najdeš vhodné fórum. Je ale třeba dobře porozumět češtině, za to se sice omlouvám, ale současně chápu, že ne všechna nová slova, používaná nyní v češtině, jsou Ti naprosto jasná.

Díky, Zora
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28990
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: neovlivní.cz

Příspěvekod sanssouci » pon pro 04, 2017 17:03

Zoro, já se učím. Čeština není opravdu lehká.
sanssouci
 
Příspěvky: 1806
Registrován: stř srp 08, 2012 7:39

Re: neovlivní.cz

Příspěvekod Zora » pon pro 04, 2017 17:36

sanssouci píše:Zoro, já se učím. Čeština není opravdu lehká.


To je mně naprosto jasné a obdivuji Tě za to :-), klobouk dolů, tvoje čeština je opravdu dobrá, všechna čest a sláva Tobě...
já se za svou němčinu jen a jen stydím. :-(

Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28990
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části


Zpět na Úplně volně - ale slušně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků