neovlivní.cz

Úplně volně, ale prosím slušně. Než něco napíšete, rozmyslete si, jestli tím někoho nenaštvete.

neovlivní.cz

Příspěvekod sanssouci » ned pro 03, 2017 22:54

Neovlivní – investigativní deník o vlivu a lidech

http://search.seznam.cz/?q=neovlivni.cz ... usQCb6I%3D
Ty sanssouci
sanssouci

Oblast pátrání: Střeziměřice u Chválkovic, Jivka,
Malé Svatoňovice, Žacléř,
Černá Voda, Semily, Zbečno,
Záluží a Horní Jiřetín u Litvínova

Re: neovlivní.cz

Příspěvekod Karla55 » pon pro 04, 2017 1:40

Jakou má Slonková souvislost s genealogií? Nemyslím si, že to sem patří.
Karla55

Oblast pátrání: Lysá n. Labem a okolí, Novojičínsko, Východní Čechy, Budišov n. Budišovkou a okolí

Příspěvekod sanssouci » pon pro 04, 2017 8:34

Proč ne!? Nahoře stojí: Úplně volně - ale slušně.
Ty sanssouci
sanssouci

Příspěvekod Slim » pon pro 04, 2017 8:53

Řeknu proč ne. Osobně bych viděl rozdíl mezi pokecem a reklamou. Na pokec musí být více lidí a z prvního příspěvku ve vlákně by mělo minimálně vyplývat, proč „pokec“ rozvíjet i dále, nějaká osobní zkušenost, poznatek, dotaz... Pokec je něco jiného než reklamní výkřiky do tmy. Také nechápu proč odkaz v příspěvku směřuje přes seznam a nesměřuje přímo na web zmíněného měsíčníku. Rád bych ještě dodal, že hovořím z pohledu člověka, který je předplatitel Neovlivni.
Slim

Oblast pátrání: Kunčice nad Ostravicí (Velké Kunčice, Ostrava-Kunčice)
Hrabová (Velká Hrabová, Ostrava-Hrabová)

Příspěvekod Zora » pon pro 04, 2017 9:15

Slim píše:Řeknu proč ne. Osobně bych viděl rozdíl mezi pokecem a reklamou. Na pokec musí být více lidí a z prvního příspěvku ve vlákně by mělo minimálně vyplývat, proč „pokec“ rozvíjet i dále, nějaká osobní zkušenost, poznatek, dotaz... Pokec je něco jiného než reklamní výkřiky do tmy. Také nechápu proč odkaz v příspěvku směřuje přes seznam a nesměřuje přímo na web zmíněného měsíčníku. Rád bych ještě dodal, že hovořím z pohledu člověka, který je předplatitel Neovlivni.

Souhlas, zkusme se bez podobných příspěvků na tomto fóru obejít .
Z
Zora

Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Příspěvekod sanssouci » pon pro 04, 2017 13:11

Tu internetovou stránku „neovlivni“ jsem hledal přes „seznam,cz“. Proto tak divný
odkaz.
Už nějakou dobu sleduji informace k tématu ovlivnění. Tu internetovou stránku
http://www.neovlivni.cz jsem viděl v dokumentaci televizního pořadu na Arte/ct: „Putins
Propagandakrieg in Prag - Co dokáže lež"

https://www.youtube.com/watch?v=i6sDUVuC3wQ

Já bych řekl, že by tohle téma mělo zajímat každého. Proč ne také tady ve foru.
Naposledy upravil sanssouci dne pon pro 04, 2017 13:18, celkově upraveno 1
Ty sanssouci
sanssouci

Příspěvekod duros » pon pro 04, 2017 13:15

sanssouci píše:...

Ja by som povedal, ze kedze ide o genalogicke forum, tato sekcia, hoci v subfore "Jen tak pokec", by sa predsa len mala aspon okrajovo dotykat genealogie. To si mozme vykecavat o vselicom niekde inde.
duros

Příspěvekod Slim » pon pro 04, 2017 14:36

Název tohoto magazínu není vytvořen záporem „ne“ a slovem značící ovlinění. Ale předponou „neo“ ozvačující nové a slovem vlivní. Je to magazín o nových vlivných lidech v naší společnosti. Takže pokud sledujete ovlivňování, nejste tam příliš dobře. I když se ti „noví vlivní“ samozřejmě často snaží společnost všemožně ovlivňovat.

Domívám se, že zde by opravdu mělo téma alespoň okrajově souviset s genealogií, jinak se tu brzy začnou realizovat kupříkladu akvaristi, zahradkáři, milovníci automobilových veteránů a milovníci dobrého vína či žen. Vše dozajista zajímavých věcí, ale nerad bych se tím proklikával v seznamu nových příspěvků. Pokud má někdo potřebu se realizovat mimo genealogické téma, ať jde třeba na okoun.cz, tam najde téma opravdu snad na všechno a nikdo ho nebude omezovat v zakládání témat nových.
Slim

Oblast pátrání: Kunčice nad Ostravicí (Velké Kunčice, Ostrava-Kunčice)
Hrabová (Velká Hrabová, Ostrava-Hrabová)

Příspěvekod Zora » pon pro 04, 2017 16:48

sanssouci píše:Tu internetovou stránku „neovlivni“ jsem hledal přes „seznam,cz“. Proto tak divný
odkaz.
Už nějakou dobu sleduji informace k tématu ovlivnění. Tu internetovou stránku
http://www.neovlivni.cz jsem viděl v dokumentaci televizního pořadu na Arte/ct: „Putins
Propagandakrieg in Prag - Co dokáže lež"

https://www.youtube.com/watch?v=i6sDUVuC3wQ

Waltře, prosím publicistiku, netýkající se nikterak genealogie, ponechejme stranou. Na hledání a sdílení zajímavostí z jiných českých zdrojů k jiným tématům zcela jistě najdeš vhodné fórum. Je ale třeba dobře porozumět češtině, za to se sice omlouvám, ale současně chápu, že ne všechna nová slova, používaná nyní v češtině, jsou Ti naprosto jasná.

Díky, Zora
Zora

Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Příspěvekod sanssouci » pon pro 04, 2017 18:03

Zoro, já se učím. Čeština není opravdu lehká.
Ty sanssouci
sanssouci

Příspěvekod Zora » pon pro 04, 2017 18:36

sanssouci píše:Zoro, já se učím. Čeština není opravdu lehká.

To je mně naprosto jasné a obdivuji Tě za to :-), klobouk dolů, tvoje čeština je opravdu dobrá, všechna čest a sláva Tobě...
já se za svou němčinu jen a jen stydím. :-(

Z
Zora

Příspěvekod Monika » pon pro 04, 2017 21:02

Vaše čeština, sanssouci, je výborná! Porovnám-li ji s mou polštinou, z níž mám státnici (jen ji roky používám pouze sporadicky), je to "nebe a dudy". :wink:

A ještě k tomu, proč si i já myslím, že zrovna sem politická témata nepatří.
Toto fórum se nese (nepočítám exotické sporadické výjimky) v poklidném a přátelském duchu lidí, které spojuje stejný koníček. Toto fórum je také velmi dobře indexované ve vyhledávačích, což znamená, že se po zadání klíčového slova nebo fráze do třeba googlu objeví na předních místech ve výsledcích vyhledávání. Vnášet sem politická témata znamená, že i ona se objeví na první stránce výsledků googlu. To sebou ovšem nese velké riziko, že se sem budou registrovat nikoli lidé, hledající své předky, ale také štváči, trolové a jiní hádavci. To potom, samozřejmě, může znamenat hádky, zlou krev a zvýšenou zátěž pro moderátory, kterých tu právě teď není zrovna nadbytek. A nikdo z nás z toho nakonec nebude mít dobrý pocit.

Opravdu bych se přimlouvala za to, abychom si své politické názory nechávali na jiná debatní místa.
Monika

Oblast pátrání: Lounsko, Slánsko, Kladensko, Rakovnicko, Nové Strašecí, Halič

Zpět na Úplně volně - ale slušně