Poděkování

Úplně volně, ale prosím slušně. Než něco napíšete, rozmyslete si, jestli tím někoho nenaštvete.

Poděkování

Příspěvekod Monika » sob lis 19, 2016 17:50

Zjistila jsem, že už jsou to dva roky od doby, kdy jsem se sem zaregistrovala. Při této příležitosti

DĚKUJI

Dr. Tabymu a moderátorům
za existenci tohoto fóra, za jeho skvělou správu a údržbu. Z vlastní praxe vím, jak to může být někdy náročné.

Všem uživatelkám a uživatelům
současným i minulým za jinde nevídanou slušnost a ochotu pomáhat.

Díky vám všem jsem se za ty dva roky dozvěděla velké množství detailů z historie, těch detailů, které jsou v učebnicích dějepisu opomíjeny, přitom jsou pro nás amatérské genealogy (jak se teď už snad i mohu označit) tak důležité - detailů z historie obyčejných životů našich předků, jejich vztahu k církvi i k vrchnosti...
Díky vám jsem postupně objevovala zdroje, které mi pomohly ve vlastním hledání.
Těším se na to, co dalšího se zde budu moci dozvědět, protože mám před sebou ještě mnoho bádání a tím i mnoho budoucích otázek :wink:

Díky vaší pomoci se čtením a vašemu tlaku na samostatnost jsem velmi pokročila ve čtení starých materiálů. To, co mi dřív připadalo jen jako mořský příboj, mi teď najednou přináší hledané informace :) Dokonce už mám i odvahu pomáhat ve čtení jiným (i když s nejistotou).

Díky vám už se pomalu blížím ke konci snazší části první hlavní linie vývodu. Nečeka jsem, že bych to mohla zvládnout tak rychle. Už vůbec jsem nečekala, že za tak krátkou dobu dokážu rozpracovat nějaký rozrod a hle, dva jsou v pokročilém stádiu :D

Za takovou pomoc se nedá nikdy dostatečně poděkovat, tak alespoň takto.
Monika

Oblast pátrání: Lounsko, Slánsko, Kladensko, Rakovnicko, Nové Strašecí, Halič

Re: Poděkování

Příspěvekod kimes » ned lis 20, 2016 15:31

Monika píše:Zjistila jsem, že už jsou to dva roky od doby, kdy jsem se sem zaregistrovala. Při této příležitosti

DĚKUJI

Dr. Tabymu a moderátorům
za existenci tohoto fóra, za jeho skvělou správu a údržbu. Z vlastní praxe vím, jak to může být někdy náročné.

Všem uživatelkám a uživatelům
současným i minulým za jinde nevídanou slušnost a ochotu pomáhat.

Bez výhrad se připojuji k poděkování Moniky
kimes

Zpět na Úplně volně - ale slušně