Eutanazie

Úplně volně, ale prosím slušně. Než něco napíšete, rozmyslete si, jestli tím někoho nenaštvete.

Eutanazie

Příspěvekod Zora » pát čer 10, 2016 17:03

http://www.kafe.cz/zabava/eutanazie-muz ... 1rlLdSLTvY
Včera večer jsme s mojí ženou vedli trochu hlubší rozhovor o různých životních situacích. Přišla řeč na eutanazii. K tomuto citlivému tématu o volbě mezi životem a smrtí jsem poznamenal :
"Nechci aby jsi mě nechala žít v takovém stavu, kdy bych byl závislý na přístrojích a živený tekutou stravou z nějaké flašky. Kdybys mě někdy takhle viděla, vypni ty mašiny, co mě drží naživu".

Ona vstala, vypnula televizi, počítač i ledničku a vylila mi pivo do záchodu.
... No není blbá !??
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28991
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Eutanazie

Příspěvekod Kašpar » pát čer 10, 2016 18:25

Zora píše:http://www.kafe.cz/zabava/eutanazie-muze-1167.aspx#.V1rlLdSLTvY
Včera večer jsme s mojí ženou vedli trochu hlubší rozhovor o různých životních situacích. Přišla řeč na eutanazii. K tomuto citlivému tématu o volbě mezi životem a smrtí jsem poznamenal :
"Nechci aby jsi mě nechala žít v takovém stavu, kdy bych byl závislý na přístrojích a živený tekutou stravou z nějaké flašky. Kdybys mě někdy takhle viděla, vypni ty mašiny, co mě drží naživu".

Ona vstala, vypnula televizi, počítač i ledničku a vylila mi pivo do záchodu.
... No není blbá !??


Trochu drsnější "kameňák", ale ze života
Uživatelský avatar
Kašpar
 
Příspěvky: 6141
Registrován: sob bře 09, 2013 15:32

Re: Eutanazie

Příspěvekod galulois » pát čer 10, 2016 18:31

To mi připomíná ceduli z nemocnice U milosrdných bratří z Brna, kde stálo: "Prosíme pacienty, aby se neodpojovali od přístrojů." Dlouho jsem se tak nenasmála, neboť fantazie nemá hranic.... To jen tak k tý eutanazii....
galulois
 
Příspěvky: 513
Registrován: úte čer 05, 2012 17:55
Oblast pátrání: Ivanovice na Hané, Pucov (Třebíč) a Domoradice (vys. mýto)


Zpět na Úplně volně - ale slušně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků