Vážíme si pomoci?

Úplně volně, ale prosím slušně. Než něco napíšete, rozmyslete si, jestli tím někoho nenaštvete.

Vážíme si pomoci?

Příspěvekod Bartonova » sob led 16, 2016 16:28

Tento web je báječný tím, že sdružuje podobně ujeté lidi, které baví si číst ve starých klikihákách.
Když někdo nemůže něco přečíst, stačí dát na diskusi odkaz a do půl hodiny máme vysoce odborné řešení.
Zadarmo, prosím.
Někdo si kvůli nám kazí své oči, tráví svůj drahocenný čas a sdílí své zkušenosti. Naprosto nezištně.
Vážíme se toho vůbec?
Bartonova

Oblast pátrání: střední, jižní a východní Čechy

Re: Vážíme si pomoci?

Příspěvekod Kašpar » sob led 16, 2016 18:56

Bartonova píše:Tento web je báječný tím, že sdružuje podobně ujeté lidi, které baví si číst ve starých klikihákách.
Když někdo nemůže něco přečíst, stačí dát na diskusi odkaz a do půl hodiny máme vysoce odborné řešení.
Zadarmo, prosím.
Někdo si kvůli nám kazí své oči, tráví svůj drahocenný čas a sdílí své zkušenosti. Naprosto nezištně.
Vážíme se toho vůbec?

Nezbývá než souhlasit.
Kašpar

Příspěvekod Monika » sob led 16, 2016 20:22

Bartonova píše:Vážíme se toho vůbec?

Za sebe: NESMÍRNĚ a tímto využívám příležitosti a opět VŠEM MOC DĚKUJI :D
Nebýt vás všech, nedostala jsem se v pátrání tak daleko. Jen díky vám jsem pokročila ve vlastním čtení tak, že už zde neprosím o pomoc se skoro každým zápisem. A to nejen díky pomoci, ale také díky tlaku na to, abych se snažila číst sama. Jen díky vám jsem se dozvěděla mnoho zajímavých věcí, které mi pomáhají v hledání. Za to všechno se nedá dostatečně poděkovat nikdy :oops:

Obecně: Už několikrát jsem se divila, že člověku, jemuž pomoc jiných nestojí ani za jedno krátké slovo, místní odborníci na čtení stále znovu čtou. No ale asi každá komunita má i nějaké procento nezdvořáků. Tak to asi zkrátka chodí. Taky myslím, že lidé, kteří si neváží pomoci jiních lidí, ani moc nepřemýšlejí o tom, že to není v pořádku, a to ani tehdy, když jim tuhle skutečnost někdo oznámí. Tím chci říct, že možná tihle lidé ani nestojí za těch pár minut na nějaké psaní zde.
Na druhou stranu se mi nezdá, že by zde takových lidí bylo nějak nězvykle moc. Vám ano?
Monika

Oblast pátrání: Lounsko, Slánsko, Kladensko, Rakovnicko, Nové Strašecí, Halič

Příspěvekod Bartonova » sob led 16, 2016 21:08

Paní Moniko,
jsem téhož názoru, myslím, že toto společenství je v drtivé většině složené ze skvělých lidí, díky kterým jsem se v badání hodně posunula a velmi si toho vážím.
K tomuto zamyšlení mne přiměla jedna stará diskuse (pár témat níže), kterou jsem si dnes přečetla, ale nechci toto téma rozviřovat.
Mějte se hezky a děkuji.
Bartonova

Oblast pátrání: střední, jižní a východní Čechy

Zpět na Úplně volně - ale slušně