Všem slušným členům

Úplně volně, ale prosím slušně. Než něco napíšete, rozmyslete si, jestli tím někoho nenaštvete.

Všem slušným členům

Příspěvekod Zora » pát říj 23, 2015 17:41

Vzhledem k výtkám k mé osobě, které opakovaně šíří Namor, přestávám sem přispívat. Chodila jsem sem v dobré víře, za vzděláním, vzájemnou pomocí, někdy i za pobavením. Každodenní útoky mě štvou, nechodím sem kvůli vyvolávání střetů, moudřejší ustoupí.


Všem, kteří mně pomohli, moc děkuji, zdravím ty, kterým jsem snad pomohla trochu já.
Hodně zdaru všem. Zora

edit - pokud by někdo něco potřeboval :
zorajakubzavináčseznam.cz
Naposledy upravil Zora dne pát říj 23, 2015 20:52, celkově upraveno 2
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28990
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Všem slušným členům

Příspěvekod Kašpar » pát říj 23, 2015 18:26

Zora píše:Vzhledem k výtkám k mé osobě, které opakovaně šíří Namor, přestávám sem přispívat. Chodila jsem sem v dobré víře, za vzděláním, vzájemnou pomocí, někdy i za pobavením. Každodenní útoky mě štvou, nechodím sem kvůli vyvolávání střetů, moudřejší ustoupí.


Všem, kteří mně pomohli, moc děkuji, zdravím ty, kterým jsem snad pomohla trochu já.
Hodně zdaru všem. Zora



Děkuji za přízeň, pomoc i poučení. :cry:
Uživatelský avatar
Kašpar
 
Příspěvky: 6141
Registrován: sob bře 09, 2013 15:32

Re: Všem slušným členům

Příspěvekod Viola » pát říj 23, 2015 18:39

Zoro, také za vše děkuji.
Je to Vaše rozhodnutí, ale mrzí mě to.
Viola
Uživatelský avatar
Viola
 
Příspěvky: 639
Registrován: úte srp 26, 2014 11:08
Bydliště: Olomouc
Oblast pátrání: Jižní Čechy > Marčovice, Milíkovice; Plzeň; Jižní Morava > Čechy pod Kosířem; Severní Čechy > Železný Brod

Re: Všem slušným členům

Příspěvekod Zuzana Jah » pát říj 23, 2015 18:41

... je mi líto, ráda jsem četla Vaše příspěvky. Váš přístup i odmlčení chápu a doufám, že si to třeba časem rozmyslíte. Hezké dny a hodně nalezených předků. Zuzana
Zuzana Jah
 
Příspěvky: 275
Registrován: ned srp 03, 2014 15:09
Oblast pátrání: Královéhradecký kraj

Re: Všem slušným členům

Příspěvekod Semik » pát říj 23, 2015 19:10

Přeji vše dobré. Koukám, že při hledání původu mého příjmení jsem se do zatoulal do vašeho kraje ;-)
Semik
 
Příspěvky: 410
Registrován: ned říj 23, 2011 22:20
Oblast pátrání: Smrdov
Sázavka
Ovesná Lhota
Bačkov
Leština u Světlé

Re: Všem slušným členům

Příspěvekod Karolina Vernerova » pát říj 23, 2015 19:57

Věřím, že to bude taková dovolená v Karibiku.

A protože jsem taky expresivní, posílám Ti na cestu za oceán záznamů z matrik všechny smajly.
Jak a neb se říká: i když Ti není, je třeba se usmívat- to nasere (pardon) nejvíc lidí.

:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :| :mrgreen:

3434424707_c7bc33c402.jpg
3434424707_c7bc33c402.jpg (21 KiB) Zobrazeno 7413 krát
TY Karolina
Uživatelský avatar
Karolina Vernerova
 
Příspěvky: 7387
Registrován: pát lis 02, 2012 21:47
Bydliště: Praha
Oblast pátrání: Katolíci: Praha, Prachaticko, Teplice ----> Mělník, Slaný, Turnovsko až k Ještědu, Příbramsko, Sedlčansko, Rudník
Židé: Tábor, Votice, Klatovy, Heřmanův Městec, u Pelhřimova, Praha, Příbramsko

Re: Všem slušným členům

Příspěvekod Dagmar8 » pát říj 23, 2015 20:48

Zorko, já také moc děkuji za pomoc, které se mi od tebe dostalo.

Já si myslím, že odcházet bys neměla, prostě si někteří lidé vzájemně nesednou, to je v životě běžné, to přece znáš...
Není to otázka života a smrti /i když genealogie vlastně ano :D /, tak si to neber tak osobně, zkus se nad nějaké takové věci povznést - moudrost na to určitě máš...
ty Dáša
Uživatelský avatar
Dagmar8
 
Příspěvky: 1108
Registrován: pát pro 13, 2013 14:37
Bydliště: Hradec Králové
Oblast pátrání: Slavkov u Brna, Vyškov, Humpolec, Jiřice a okolí, Hradec Králové, Praha, Pardubice, Rokytno,

Re: Všem slušným členům

Příspěvekod Kasr » sob říj 24, 2015 8:48

Trochu jsem prošel komentáře Namora a plně s nimi souhlasím. Na jiném fóru by už dávno skončila, spamování se nikde nepřipouští.
Kam se člověk podívá Zora! Udělat si z fóra vlastní předváděčku je jasně vidět a tak se není čemu divit že se někdo ozval. Ostatně už
jednou Zora trucovala protože ji někdo dal najevo že se nechová tak jak se na fóru má chovat.
Ještě k nadpisu, bylo by dobré kdyby uvedla ty které považuje za neslušné.
Kasr
 
Příspěvky: 172
Registrován: pon lis 05, 2012 20:49

Re: Všem slušným členům

Příspěvekod sanssouci » sob říj 24, 2015 15:22

Já tady ve foru čtu opravdu jenom to co mne zajímá nebo kde bych se něco nového dozvěděl.
Také na to nemám čas abych si všechno přečetl. A to je přece jedna možnost, tolerovat příspěvky
jiných. Každá informace je vzácná .
sanssouci
 
Příspěvky: 1806
Registrován: stř srp 08, 2012 7:39

Re: Všem slušným členům

Příspěvekod luko » sob říj 24, 2015 15:34

Máte pravdu.Můžeme si vybrat,co budeme číst a na to,co mne nezajímá,nemusím reagovat.Je ale spousta lidí,kteří mají co povědět ke všemu.
Paní Zora patří k lidem,kteří píšou věcně a mají dobrou vůli poradit ostatním.Jestli tohle někomu vadí,tak teda nevím... :shock:
Ty LuKo
˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod
Uživatelský avatar
luko
 
Příspěvky: 545
Registrován: pon dub 29, 2013 11:43
Oblast pátrání: Oslavany,Ivančice,Rosice,Křižanov,Vysoké Popovice,Čučice,Mohelno,Troubsko,Dolní Kounice,Neslovice,Budišov,Tasov,Velké Meziříčí,Netín
Bystřice n. Pernštejnem, Boskovice, Olešnice, Štěpánov n. Svratkou, Kunštát, Sulkovec, Prosetín, Doubravník, Nedvědice, Sebranice, Strážek, Zábrdovice, Svratka, Dolní Loučky, Lysice, Kuřim

Re: Všem slušným členům

Příspěvekod HaninaH » sob říj 24, 2015 17:47

:shock: Nevím o co jde, ale stejně mi budete chybět, protože jste mi moc pomohla a Vašich znalostí si velmi cením. Nemyslím si, že byste měla odejít, jen se vyhnout kontaktu s těmi, se kterými si nesednete. Kašlete na ně. Za mě si myslím, že pravidla jsou od toho, aby se dodržovala, jinak by tu za chvíli byl maglajs, když něco potřebuji, slušně poprosím a pak poděkuji neboť jsem si vědoma, že to zdejší lidé dělají zadarmo a věnují tomu svůj volný čas. Výtky typu, že jste všude, co jsem četla nahoře v příspěvku je zbytečná a neoprávněná, to že se snažíte odpovědět na hodně otázek, pramení z Vaší dobré vůle, pomoci lidem jako jsem já, o čemž jsem se dávno přesvědčila, když jste mi nezištně a komplikovaně s přestupy, dojela do 50 km vzdáleného vojenského archivu, který mám 200 km daleko, ofotila mi 300 fotek, které se týkali mé rodiny a uložila na úložiště, kde jsem si je mohla vyzvednout. Veliké díky za Vaši práci zde. Ozvu se před Vánocemi na mejl. :D Zatím se mějte krásně. :D H
TY Hanina
HaninaH
 
Příspěvky: 336
Registrován: pát črc 25, 2014 9:05
Oblast pátrání: Pátrám v oblasti Kynšperku nad Ohří- potomci Steinbachů ze Steinbachu/Stampach/, dále rod Počta v oblasti Světlé nad Sázavou/ obec Lipnička směrem k Poděbradům/- rod Poděbradských, a dále v oblasti Staňkova u Domažlic/obec Vránov/- rod Steinbach

Re: Všem slušným členům

Příspěvekod Karla55 » ned říj 25, 2015 0:12

Uštěpačnosti Namora bych ignorovala, sám se ztrapňuje. Vaše příspěvky jsou k věci a byla by škoda odejít.
Karla55
 
Příspěvky: 1081
Registrován: pát srp 08, 2014 1:10
Oblast pátrání: Lysá n. Labem a okolí, Novojičínsko, Východní Čechy, Budišov n. Budišovkou a okolí

Re: Všem slušným členům

Příspěvekod Rozina » ned říj 25, 2015 14:59

Tak tohle jsem již zažila na Mageu v r. 2009, kde už jeden rejpal znechutil TYLDU a vlastně i ostatní. Odešli na OKOUNA a Mageo je teď skoro mrtvé. Zoro zkuste se nad to povznést.
Uživatelský avatar
Rozina
 
Příspěvky: 485
Registrován: pon črc 31, 2006 11:17
Bydliště: Opočno

Re: Všem slušným členům

Příspěvekod Ewka » ned říj 25, 2015 15:07

Neměla jsem teď moc času na fórum chodit a jsem velmi překvapená, co se tu dočítám. Zoro, opravdu by byla škoda, kdybys kvůli jednomu rýpalovi odešla!
Uživatelský avatar
Ewka
 
Příspěvky: 521
Registrován: úte led 11, 2011 17:51
Bydliště: Broumov
Oblast pátrání: Broumovsko, Policko, Náchodsko, Dobrušsko, Podřipsko

Re: Všem slušným členům

Příspěvekod carlos » ned říj 25, 2015 21:21

Připojuji se k " neodchodu" Zory. Byla by to škoda, protože aktivních členů není nikdy dost. Jedno přísloví říká. že vlci vyjí a karavana jede dál ... A co na to NAMOR ? Nechce se k tomu vyjádřit?
Uživatelský avatar
carlos
 
Příspěvky: 833
Registrován: čtv kvě 10, 2007 15:39
Oblast pátrání: Liberecko, Semilsko
http://www.genealogieglaser.euweb.cz/index.html
http://vlach.webz.cz
http://zds-rochlice.webz.cz/
R1b - R-Y19469 - R-F2610
https://www.yfull.com/tree/R-Y19469/
https://www.yfull.com/mtree/H3p/

Další

Zpět na Úplně volně - ale slušně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků