Všem slušným členům

Úplně volně, ale prosím slušně. Než něco napíšete, rozmyslete si, jestli tím někoho nenaštvete.

Re: Všem slušným členům

Příspěvekod Kasr » ned říj 25, 2015 23:01

carlos píše:Připojuji se k " neodchodu" Zory. Byla by to škoda, protože aktivních členů není nikdy dost. Jedno přísloví říká. že vlci vyjí a karavana jede dál ... A co na to NAMOR ? Nechce se k tomu vyjádřit?

Odpovím Vám na otázku: i kdyby chtěl tak nemůže protože mu moderátor po stížnosti Zory udělil 14 dní BAN
a taky nevím proč by to nějak komentoval.
Zora nejen že si stěžovala, ale navíc si tady postavila pomníček aby jste se mohli vyplakat jak jí bylo ukřivděno.
O tom BANU vím protože mi to SZ sdělil moderátor jako odpověď na můj souhlas s názorem Namora.
Jsem přesvědčen že by každý i já kdo sem něco napsal vůbec nevěděl že se něco vůbec přihodilo, kdyby si Zora
odpustila to nějak komentovat a skončila bez takového humbuku, spousta lidí by to ani nezaregistrovala snad jen
to že by tady nebylo všude Zora.
Jedno přísloví říká: Jména ............... nebo Míň je někdy víc, a proto s Namorem souhlasím.
Kasr
 
Příspěvky: 172
Registrován: pon lis 05, 2012 20:49

Re: Všem slušným členům

Příspěvekod Dr. Taby » pon říj 26, 2015 7:35

Přátelé. Vždy jsem byl pyšný na to, že na tomto fóru je jistá kultura, ať diskuzí, tak vyjadřování. Problém, který vypadá velký a těžko řešitelný se s odstupem a chladnou hlavou scvrkne. Proto se prosím snažte řešit věci s trochu chladnou hlavou. Chápu, že každý máme tu hranici někde jinde, ale v duchu nějakých větších starostí a problémů jsou toto malichernosti, kvůli kterým nestojí za to si kazit život, zálibu a fórum. Prostě udělejte každý z účastněných ten symbolický krok dozadu, a uvidíte, že to bude fajn.

Děkuji všem
Uživatelský avatar
Dr. Taby
Site Admin
 
Příspěvky: 345
Registrován: pon črc 31, 2006 5:59
Bydliště: Ústí nad Labem
Oblast pátrání: Staré Křečany, Brtníky, Zásmuky, Malenovice
Rodokmen online: MyHeritage - dr.taby(zavináč)taby.cz

Re: Všem slušným členům

Příspěvekod namor » pon říj 26, 2015 9:33

Děkuji Tabymu za jeho nadhled a projevenou vstřícnost při zrušení BANu. Všem ostatním za snahu o spravedlivé zhodnocení situace i když jste kolikrát psali bez znalostí všech souvislostí.
Uživatelský avatar
namor
 
Příspěvky: 517
Registrován: sob srp 12, 2006 17:33
Bydliště: Praha

Re: Všem slušným členům

Příspěvekod carlos » pon říj 26, 2015 11:04

Jsem rád, že je vše za námi a že toto fórum bude nadále tím příjemným přístavem pomoci a sdílení vědění, jakým bylo doposud. Málokteré fórum toto naplňuje. Proto bych chtěl všem tady poděkovat.
Uživatelský avatar
carlos
 
Příspěvky: 833
Registrován: čtv kvě 10, 2007 15:39
Oblast pátrání: Liberecko, Semilsko
http://www.genealogieglaser.euweb.cz/index.html
http://vlach.webz.cz
http://zds-rochlice.webz.cz/
R1b - R-Y19469 - R-F2610
https://www.yfull.com/tree/R-Y19469/
https://www.yfull.com/mtree/H3p/

Re: Všem slušným členům

Příspěvekod Rozina » pon říj 26, 2015 12:36

Tak jsem dnes dostala SZ, ale nedá mě to, abych to nezveřejnila. Tak nevím co si o tom mám myslet.

Předmět zprávy: TYLDA
Od: namor
Odesláno: 26říj201513:01
Komu: Rozina
Zpráva:
Jestlipak si ještě pamatujete, kdo byl tím rýpalem, či vlastně rýpalkou? Ale byl jsem to já, kdo ID TYLDA vehementně, ač bohužel neúspěšně, i přes soukromou poštu, přemlouval aby zůstala. Na Vás si nevzpomínám, mám to ještě někde uložené na starém PC. To byl skutečně moudrý a nezištný člověk.
Uživatelský avatar
Rozina
 
Příspěvky: 485
Registrován: pon črc 31, 2006 11:17
Bydliště: Opočno

Re: Všem slušným členům

Příspěvekod namor » pon říj 26, 2015 12:49

Rozina píše:Tak jsem dnes dostala SZ, ale nedá mě to, abych to nezveřejnila. Tak nevím co si o tom mám myslet.

Předmět zprávy: TYLDA
Od: namor
Odesláno: 26říj201513:01
Komu: Rozina
Zpráva:
Jestlipak si ještě pamatujete, kdo byl tím rýpalem, či vlastně rýpalkou? Ale byl jsem to já, kdo ID TYLDA vehementně, ač bohužel neúspěšně, i přes soukromou poštu, přemlouval aby zůstala. Na Vás si nevzpomínám, mám to ještě někde uložené na starém PC. To byl skutečně moudrý a nezištný člověk.


Vložila jste sem zprávu:
Příspěvekod Rozina » 25.10.2015 14:59
Tak tohle jsem již zažila na Mageu v r. 2009, kde už jeden rejpal znechutil TYLDU a vlastně i ostatní. Odešli na OKOUNA a Mageo je teď skoro mrtvé. Zoro zkuste se nad to povznést.

Protože jsem nechtěl, aby tato příhoda byla opět neoprávněně spojována se mnou, a nechtěl jsem to ventilovat před celým fórem a znovu jitřit vášně, napsal jsem Vám SOUKROMOU zprávu, jak to tenkrát bylo, poněvadž jsem si Tyldy velice vážil. Mimochodem ona chodila i sem, nevíte co se s ní stalo ?
Uživatelský avatar
namor
 
Příspěvky: 517
Registrován: sob srp 12, 2006 17:33
Bydliště: Praha

Re: Všem slušným členům

Příspěvekod TKempny » úte říj 27, 2015 9:36

namor píše:...


Tím spíše, že s tím nechete být spojován, je záhodno to napsat veřejně.
Uživatelský avatar
TKempny
 
Příspěvky: 566
Registrován: čtv zář 02, 2010 22:41

Re: Všem slušným členům

Příspěvekod namor » úte říj 27, 2015 10:17

Součástí vašich Rodopisných služeb je sbírání drbů ? Pak se obraťte na ID ROZINA, ta sem to téma zanesla, třeba si vzpomene, já už se k tomu nechci vracet
Uživatelský avatar
namor
 
Příspěvky: 517
Registrován: sob srp 12, 2006 17:33
Bydliště: Praha

Re: Všem slušným členům

Příspěvekod TKempny » úte říj 27, 2015 10:31

namor píše:Součástí vašich Rodopisných služeb je sbírání drbů ? Pak se obraťte na ID ROZINA, ta sem to téma zanesla, třeba si vzpomene, já už se k tomu nechci vracet



No vidíte, nic jsem vám neudělal a děláte z toho osobní útok. Trochu chladnou hlavu by to chtělo, je to tady diskuze, ne box.
Uživatelský avatar
TKempny
 
Příspěvky: 566
Registrován: čtv zář 02, 2010 22:41

Předchozí

Zpět na Úplně volně - ale slušně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků