Přihlašování

Úplně volně, ale prosím slušně. Než něco napíšete, rozmyslete si, jestli tím někoho nenaštvete.

Přihlašování

Příspěvekod HOZNA » úte úno 06, 2007 10:33

Zdravím všechny a mám malý soukromý dotaz : V poslední době se mi nedaří přístup na toto auditko - čekám a čekám než se nahraje, při čemž vše ostatní na internetu funguje normálně (např. Mageo najede ihned po kliknutí).Dělám něco špatně, nebo máte podobnou zkušenost. Podotýkám, že i když už na auditku jsem, stále mi trvá nemožně dlouho, než se mi třeba zobrazí téma, na kterém jsem kliknul.
Díky za případné rady.
HOZNA
 
Příspěvky: 45
Registrován: sob zář 30, 2006 10:05

Příspěvekod Majkas » úte úno 06, 2007 13:58

Jsem na tom úplně stejně. Lepší to bývá ráno a v průběhu dne se to postupně zhoršuje
Majkas
 
Příspěvky: 106
Registrován: pon črc 31, 2006 10:46

Příspěvekod Senga » úte úno 06, 2007 15:20

A úplně nejhorší to bývá večer, to se mi často nepovede ani přihlásit
Senga
 
Příspěvky: 47
Registrován: pon srp 21, 2006 23:00
Bydliště: Praha-východ

Příspěvekod Val » úte úno 06, 2007 17:27

Mám stejný problém, přitom nikde jinde se mi to nestává. Dá se s tím něco dělat?
Uživatelský avatar
Val
 
Příspěvky: 90
Registrován: pát srp 04, 2006 19:03
Oblast pátrání: Letohrad - Červená, Pustiny, Hradec Králové, Praha, Habry

Příspěvekod Rozina » úte úno 06, 2007 20:30

Také mám stejný problém. Někdy se mě vůbec neotevře. Pracuje velmi pomalu. Myslela jsem si, že je to způsobeno připojením na internet. Jsme na něj napojeni někdy tři.
Uživatelský avatar
Rozina
 
Příspěvky: 485
Registrován: pon črc 31, 2006 11:17
Bydliště: Opočno

Příspěvekod VLVOJTA » stř úno 07, 2007 7:16

S rychlostí připojení to nemá nic společného, ať jsem v práci, kde je vysokorychlostní připojení a nebo doma kde mám rychlost jen cca 250 kb, tak nejsem schopen rozeznat nějakou změnu v rychlosti načítání stránek.
Osobně bych to viděl, že je přetížený server, kde je toto fórum fyzicky umístněno. S tím nic neuděláme.
Uživatelský avatar
VLVOJTA
 
Příspěvky: 151
Registrován: pon srp 07, 2006 18:10
Bydliště: Hradec Králové

Re: Přihlašování

Příspěvekod Kučík » ned pro 16, 2012 22:23

pri prihlasovaní som 2x zadal nesprávne heslo. Dostávam oznam, že som prekročil maximálny počet pokusov a okrem prihlasovacích údajov mam zadať aj overovací kód. Všetko zadám správne (aj inou osobou).Genealogie.cz si stále pýta svoje kolom dokola.
Tak som sa novo registroval.
Zatiaľ to funguje.
Kučík
 
Příspěvky: 13
Registrován: úte říj 16, 2012 16:33
Bydliště: Bučany - Slovakia

Re: Přihlašování

Příspěvekod Zora » ned pro 16, 2012 22:49

Inu, já to dělám tak, že mám nastaveno, aby má přítomnost na fóru nebyla vidět.(aby snad někdo neměl pocit, že tu sedím 24 hodin- stejně si ale myslím, že mě sytém fóra po nějakem čase nečinnosti odpojí)
Pokud končím, tak vypnu okno , ale neodhlašuji se z fóra. pokud chci na förum zavítat, třeba další den, tak jen naťukám do adresy gene, ono mně to nabidne celou adresu, odkliknu a jsem zde. Žádný problém, žádné heslo. Můžu restartovat, nemůžu - asi vypnout PC , to nevím, protože ho nevypínám.
O počítač se ovšem s nikým nedělím, i když tady asi žádné tajnosti neuvádím :-))). Zora
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29116
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Přihlašování

Příspěvekod stanley4 » ned pro 16, 2012 23:38

Kučík píše:pri prihlasovaní som 2x zadal nesprávne heslo. Dostávam oznam, že som prekročil maximálny počet pokusov a okrem prihlasovacích údajov mam zadať aj overovací kód. Všetko zadám správne (aj inou osobou).Genealogie.cz si stále pýta svoje kolom dokola.
Tak som sa novo registroval.
Zatiaľ to funguje.

Píšete o genealogie.cz alebo o tomto fóre, a teda genealogie.taby.cz?
Uživatelský avatar
stanley4
 
Příspěvky: 4679
Registrován: ned bře 06, 2011 20:53
Bydliště: Slovensko
Oblast pátrání: Uničovsko (Troubelice, Lipinka, Nová Hradečná, Libina)
SR - Horná Nitra, Liptov

Re: Přihlašování

Příspěvekod Kučík » úte pro 18, 2012 0:42

stanley4 píše:
Kučík píše:pri prihlasovaní som 2x zadal nesprávne heslo. Dostávam oznam, že som prekročil maximálny počet pokusov a okrem prihlasovacích údajov mam zadať aj overovací kód. Všetko zadám správne (aj inou osobou).Genealogie.cz si stále pýta svoje kolom dokola.
Tak som sa novo registroval.
Zatiaľ to funguje.

Píšete o genealogie.cz alebo o tomto fóre, a teda genealogie.taby.cz?

Problémom bolo prihlásenie do "http://genealogie.cz"
Už to mám vyriešené, len som bol hodne nasr-dený...
Kučík
 
Příspěvky: 13
Registrován: úte říj 16, 2012 16:33
Bydliště: Bučany - Slovakia


Zpět na Úplně volně - ale slušně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků