Neuvěřitelné náhody

Úplně volně, ale prosím slušně. Než něco napíšete, rozmyslete si, jestli tím někoho nenaštvete.

Neuvěřitelné náhody

Příspěvekod Dagmar8 » čtv led 08, 2015 14:15

Měla jsem na Myheritage 7x shodu s jedním pánem. Podle jména jsem ho hledala přes google, přes facebook, zadávala různé varianty jeho jména a webu a prostě nic - žádný kontakt. A protože jsem tam měla i jiné shody, zaplatila jsem si premium a pána vyhledala a napsala mu.

Ihned se mi ozval a vyměnili jsme si nějaké informace a mezi jiným píše, že bydlí ve stejném městě jako já. :o ,což mě prekvapilo.
Píšeme si dál a on mi napsal....že bydlí na křižovatce u letiště..
Já na to..to není možné, také bydlím na křižovatce u letiště...pane P. neznáme se??????????

Odpověď byla...paní Čapková, neznáme se, ale často vidím Vás, nebo manžela jak kolem toho letiště pochodujete se třemi jezevčíky!!!!
No a to mě tedy spadla brada! Připadá mi to neuvěřitelné.

Já tomu hledání jeho jména věnovala tolik času!! Kdybych vyběhla kousek před barák a zavolala, třeba by se mi ozval :D
ty Dáša
Uživatelský avatar
Dagmar8
 
Příspěvky: 1108
Registrován: pát pro 13, 2013 14:37
Bydliště: Hradec Králové
Oblast pátrání: Slavkov u Brna, Vyškov, Humpolec, Jiřice a okolí, Hradec Králové, Praha, Pardubice, Rokytno,

Re: Neuvěřitelné náhody

Příspěvekod Zora » čtv led 08, 2015 17:47

Aneb - jak je důležité chovat jezevčíky, pokud bys chodila jen tak, asi by si nevšiml :-))) (nemyslím to samozřejmě zle , spíš úsměvně :-))

Já se takhle potkala s příbuznou, která pracuje doslova přes ulici a to jen díky tomu, že můj manžel na zahradě před květem ozdobným akátem pronesl příjmení toho, od koho jej má a info, kde pracuje jeho dcera :-))) a to se ještě její otec a můj znali...
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29089
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Neuvěřitelné náhody

Příspěvekod Kašpar » čtv led 08, 2015 17:52

Taky jsem loni shodu, ale nebydlím na letišti.
A navíc ta dotyčná měla vyvdané a dívčí příjmení. Jedno z nich byla Čapková.
Uživatelský avatar
Kašpar
 
Příspěvky: 6141
Registrován: sob bře 09, 2013 15:32

Re: Neuvěřitelné náhody

Příspěvekod Dagmar8 » pát led 09, 2015 0:13

Kašpare, škoda že nemáte shodu se mnou, to letiště bych oželela :D
ty Dáša
Uživatelský avatar
Dagmar8
 
Příspěvky: 1108
Registrován: pát pro 13, 2013 14:37
Bydliště: Hradec Králové
Oblast pátrání: Slavkov u Brna, Vyškov, Humpolec, Jiřice a okolí, Hradec Králové, Praha, Pardubice, Rokytno,

Re: Neuvěřitelné náhody

Příspěvekod Kašpar » pát led 09, 2015 6:20

Dagmar8 píše:Kašpare, škoda že nemáte shodu se mnou, to letiště bych oželela :D


:oops: )))))
Uživatelský avatar
Kašpar
 
Příspěvky: 6141
Registrován: sob bře 09, 2013 15:32


Zpět na Úplně volně - ale slušně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků