Co se stalo v den vašeho narození

Úplně volně, ale prosím slušně. Než něco napíšete, rozmyslete si, jestli tím někoho nenaštvete.

Re: Co se stalo v den vašeho narození

Příspěvekod terminal » úte říj 14, 2014 12:36

To Zora: No to je good idea ! Vlastně nemusí ani nic složitě hledat, googlit, pročítat, ... Stačí se jen pozeptat v rodině co vlastně ten den dělali :-) když nezáleží moc na tématu...
Uživatelský avatar
terminal
 
Příspěvky: 370
Registrován: čtv kvě 13, 2010 21:10
Bydliště: Most

Re: Co se stalo v den vašeho narození

Příspěvekod Zora » úte říj 14, 2014 15:26

Ono se to většinou v rodinách traduje :-)))..... hlavně tchyně to znají precizně i s grimasami :-)))
Pardon. Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28971
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Co se stalo v den vašeho narození

Příspěvekod hozacwa » úte říj 14, 2014 20:00

sadká vyjímka!
na rozdíl od 99% "vlastníků" tchýní bych já svoji nikdy neměnil - bohužel již není mezi námi :-)
H.
hozacwa
 
Příspěvky: 237
Registrován: úte dub 09, 2013 16:28

Re: Co se stalo v den vašeho narození

Příspěvekod Zora » úte říj 14, 2014 20:11

já svou taky ne , vždycky to byla babička, a moc jsem se od ní naučila... ale zcela jistě si ten den pamatuje. Z :-)))
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28971
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Co se stalo v den vašeho narození

Příspěvekod Brasl » sob říj 25, 2014 23:11

Narodil jsem se v sobotu, k obědu (v poledne) a na výplatu (soboty byly pracovní). :)
Brasl
 
Příspěvky: 1285
Registrován: stř dub 06, 2011 8:20

Předchozí

Zpět na Úplně volně - ale slušně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků