Načítání SOa archiv v Třeboni

Úplně volně, ale prosím slušně. Než něco napíšete, rozmyslete si, jestli tím někoho nenaštvete.

Re: Načítání SOa archiv v Třeboni

Příspěvekod Dagmar8 » pát úno 07, 2014 22:08

Vyčistila jsem včera všechno, shodou okolností jsem nainstalovala znovu Adobe Flasch, odškrtla jsem Security/přesně jak píšete/ velké Nic
ještě jedna věc -- teď budu psát jak idiot:o)) - mám připojení internetu na domě , nebo jak to mám napsat a doma mám k počítači připojený router, abych mohla chytat internet i na notbooku.
Zkoušela jsem notb., je to to samé, tahle stánka pomalá, jiné makají - ale nevím jestli je to nějak s počítačem propojené i přes tohle - techniku moc nechápu.
Už fakt nebudu otravovat, když tak si pozvu nějakého odborníka domů. Neschopné babičce její určitě děti pomohou, už jen proto aby se předvedli :o))

jo a napsala jsem mail, na jejich adresu , kam se má člověk obrátit. má-li potíže ze zobrazováním - tak uvidíme
ty Dáša
Uživatelský avatar
Dagmar8
 
Příspěvky: 1108
Registrován: pát pro 13, 2013 14:37
Bydliště: Hradec Králové
Oblast pátrání: Slavkov u Brna, Vyškov, Humpolec, Jiřice a okolí, Hradec Králové, Praha, Pardubice, Rokytno,

Re: Načítání SOa archiv v Třeboni

Příspěvekod Zora » sob úno 08, 2014 20:19

Stránky mně fungují -IE,
jen mě napadla Java , která mě nedávno zlobila.
Postup na odzkoušení v IE znám, ale napřed by ho měli potvrdit nebo nedoporučit zdejší Ajťáci, jsem pouze uživatel.

v "ovládací panely" - "Java" - "security" a posunout jezdec směrem dolů - snížit bezpečnost.

Možná, že se zhoršila dostupnost poté, co jste provedla v počítači nějakou nabízenou a doporučenou aktualizaci.
Jinak na stránkách Třeboně jsou všeobecné rady, jak postupovat, zkuste přečíst.
Zora
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28971
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Předchozí

Zpět na Úplně volně - ale slušně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků