100.000 v rodokmenu, ktery mi hlasi shodu s mym

Pokec o genealogii jen tak - prostě volně.

100.000 v rodokmenu, ktery mi hlasi shodu s mym

Příspěvekod Karolina Vernerova » pon kvě 27, 2013 7:43

Neni to tak uplne o softwaru, je to pokračování diskuze někdy z léta: teď mi FTB našel shodu:
"Bylo nalezeno 3 nových shod Smart Match v Edmonds Web Site / export-Forest, rodokmenu s 100 126 lidmi, vytvořeném Herbert Edmonds z Velká Británie a naposledy aktualizovaném 24. Květen, 2013."
Shoda to ale opravdu je- jen na úplné výspě rodokmenu- tak to nechám plavat.....

Takže si myslím, že to je zatím rekord- asi lovec hlav.... nebo, doufám, ušlechtilá duše, co chce udělat světový rodokment jako je na geni.com... Mimochodem: na geni.com jsem kus rodokmenu nahrála a ano je to přestrojené MyHeritage, ale celkem se mi to líbí- k lidem vlastnícím rodokmen se tam dá dostat- napsat email.
TY Karolina
Uživatelský avatar
Karolina Vernerova
 
Příspěvky: 7387
Registrován: pát lis 02, 2012 21:47
Bydliště: Praha
Oblast pátrání: Katolíci: Praha, Prachaticko, Teplice ----> Mělník, Slaný, Turnovsko až k Ještědu, Příbramsko, Sedlčansko, Rudník
Židé: Tábor, Votice, Klatovy, Heřmanův Městec, u Pelhřimova, Praha, Příbramsko

Re: 100.000 v rodokmenu, ktery mi hlasi shodu s mym

Příspěvekod ozana » pon kvě 27, 2013 8:06

MyHeritage před časem Geni.com koupil.
Ožana neznamená ženu, přestože to kdysi velmi dávno bylo ženské křestní jméno
Uživatelský avatar
ozana
 
Příspěvky: 5765
Registrován: úte kvě 12, 2009 6:01
Bydliště: Petřvald
Oblast pátrání: Slezsko, Petřvald okr.Karviná, Šenov

Re: 100.000 v rodokmenu, ktery mi hlasi shodu s mym

Příspěvekod Zdenek » pát kvě 31, 2013 14:58

Nevím, jestli bude fungovat tento odkaz
http://www.myheritage.cz/member-1685350 ... d-heinrich
ale tento pán má v rodokmenu kolem 80000 osob. Myslím, že ,,lovec hlav,, to ale není. Zpracoval celkem podrobně rodiny z frenštátska, které emigrovaly do Ameriky. Mám s ním 25 shod. Ovšem na zprávy nereaguje. Asi toho má hodně. :wink:
Zdenek
 
Příspěvky: 1263
Registrován: ned bře 29, 2009 19:58
Bydliště: Olomouc

Re: 100.000 v rodokmenu, ktery mi hlasi shodu s mym

Příspěvekod Karolina Vernerova » pát kvě 31, 2013 17:33

taky dobrý! nějaká pani mu tam píše, že to má špatně, ale zda to opravil, to se neví...
Asi nejdřív najde všechny :-) a pak to projde ještě jednou a opraví, ale to aby si už zaučoval následníka- to se za život normálního smrtelníka stíhat podle mne nedá :-)
TY Karolina
Uživatelský avatar
Karolina Vernerova
 
Příspěvky: 7387
Registrován: pát lis 02, 2012 21:47
Bydliště: Praha
Oblast pátrání: Katolíci: Praha, Prachaticko, Teplice ----> Mělník, Slaný, Turnovsko až k Ještědu, Příbramsko, Sedlčansko, Rudník
Židé: Tábor, Votice, Klatovy, Heřmanův Městec, u Pelhřimova, Praha, Příbramsko

Re: 100.000 v rodokmenu, ktery mi hlasi shodu s mym

Příspěvekod Zdenek » pát kvě 31, 2013 21:28

No jak jsem psal, nereaguje. :( Také jsem ho upozorňoval na drobnou chybičku, ale neodpověděl. Ale jinak to má celkem přesné. Jsem ve spojení s potomky předků co do Ameriky odešli a mám od nich celkem podrobný rozrod a docela to sedí.
Já bych to spíš viděl tak, že pro něj je práce hotová, uzavřená a věnuje se jinému tématu, a nějakou tu chybičku ať si každý opraví sám. :wink:
Zdenek
 
Příspěvky: 1263
Registrován: ned bře 29, 2009 19:58
Bydliště: Olomouc

Re: 100.000 v rodokmenu, ktery mi hlasi shodu s mym

Příspěvekod Zdenek » sob čer 01, 2013 9:21

Karolina Vernerova píše:taky dobrý! nějaká paní mu tam píše, že to má špatně, ale zda to opravil, to se neví...
Asi nejdřív najde všechny :-) a pak to projde ještě jednou a opraví, ale to aby si už zaučoval následníka- to se za život normálního smrtelníka stíhat podle mne nedá :-)

Vysvětlení je na světě. :D
Požádal jsem o členství a do druhého dne mi bylo uděleno. Tak jsem si tam jen tak zkusmo našel tu chybu na kterou jsem již dříve upozorňoval a pokusil se ji opravit. A ejhle ono to šlo. Tak jsem tam ještě zkusil připsat dvě generace do minulosti a to šlo také.
Takže vysvětlení je takové, že stránky mají asi 700 členů a každý si tam připisuje co chce. Informace tak ztrácejí na kvalitě, protože nemusíte dokazovat věrohodnost údajů co tam zapisujete a kdyby jste tam dopsali kačera Donalda, tak to nejspíš půjde.
Budu ale optimista a věřím, že ti co se na zapisování údajů podílejí to dělají co nejpoctivěji jak umí a i já tam tedy pár přesných a doložitelných údajů doplním. :wink:
Zdenek
 
Příspěvky: 1263
Registrován: ned bře 29, 2009 19:58
Bydliště: Olomouc

Re: 100.000 v rodokmenu, ktery mi hlasi shodu s mym

Příspěvekod Karolina Vernerova » sob čer 01, 2013 19:11

jasně, taky věřím, že každý dělá všechno jak nejlíp umí..... :-)
TY Karolina
Uživatelský avatar
Karolina Vernerova
 
Příspěvky: 7387
Registrován: pát lis 02, 2012 21:47
Bydliště: Praha
Oblast pátrání: Katolíci: Praha, Prachaticko, Teplice ----> Mělník, Slaný, Turnovsko až k Ještědu, Příbramsko, Sedlčansko, Rudník
Židé: Tábor, Votice, Klatovy, Heřmanův Městec, u Pelhřimova, Praha, Příbramsko


Zpět na Povídání volně na genealogické téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků