Prosím o pomoc s angličtinou.

Pokec o genealogii jen tak - prostě volně.

Prosím o pomoc s angličtinou.

Příspěvekod Zdenek » stř lis 21, 2012 19:56

Vážení kolegové.
Tak konečně se mi asi podařilo najít spojení na příbuzné v Americe. Mám napsaný krátký dopis a už ho jen poslat. Má angličtina je ale příšerná a použití překladače jsem také zavrhl. Nechci je hned napoprvé odradit nějakou nevhodnou formulací. Byl by někdo ochoten slušnou angličtinou mi to přeložit?
Není toho moc, jen pár řádků. Nejde mi o předpisovou angličtinu a nějaká ta chybička mi také nevadí (později budu komunikovat vlastními silami) jen aby to mělo hlavu a patu.

Předem moc děkuji
Zdeněk
Zdenek
 
Příspěvky: 1263
Registrován: ned bře 29, 2009 19:58
Bydliště: Olomouc

Re: Prosím o pomoc s angličtinou.

Příspěvekod tagetes » stř lis 21, 2012 20:44

Zítra se budu v práci nudit, tak jestli Vám to dnes večer nikdo nepřeloží, ráda pomůžu. :-)
tagetes
 
Příspěvky: 100
Registrován: úte říj 06, 2009 22:55
Bydliště: Praha

Re: Prosím o pomoc s angličtinou.

Příspěvekod Zdenek » stř lis 21, 2012 20:58

tagetes píše:Zítra se budu v práci nudit, tak jestli Vám to dnes večer nikdo nepřeloží, ráda pomůžu. :-)


Jé to bych chtěl někdy zažít, já se občas v práci nestihnu ani najíst.

Předem děkuji, posílám SZ.
Zdenek
 
Příspěvky: 1263
Registrován: ned bře 29, 2009 19:58
Bydliště: Olomouc

Re: Prosím o pomoc s angličtinou.

Příspěvekod Canuck » sob dub 06, 2013 17:53

Vážení kolegové.
Tak konečně se mi asi podařilo najít spojení na příbuzné v Americe. Mám napsaný krátký dopis a už ho jen poslat. Má angličtina je ale příšerná a použití překladače jsem také zavrhl. Nechci je hned napoprvé odradit nějakou nevhodnou formulací. Byl by někdo ochoten slušnou angličtinou mi to přeložit?
Není toho moc, jen pár řádků. Nejde mi o předpisovou angličtinu a nějaká ta chybička mi také nevadí (později budu komunikovat vlastními silami) jen aby to mělo hlavu a patu.

Předem moc děkuji
Zdeněk


Zdravím.
Ještě potřebujete uvedený překlad?

Canuck
Uživatelský avatar
Canuck
 
Příspěvky: 16
Registrován: pon led 24, 2011 21:03
Bydliště: Praha 6 - Řepy

Re: Prosím o pomoc s angličtinou.

Příspěvekod Zdenek » sob dub 06, 2013 18:45

Děkuji, už je to vyřešené. S nově objevenými příbuznými si čile dopisuji. :D
Šlo mi jen o ten první dopis, abych je nevyděsil příšernou angličtinou, teď už používám internetový překladač a v pohodě se domluvíme.
Až objevím další příbuzné, tak se ozvu. Jen doufám, že nebudou z Brazílie, nebo Finska :lol: :lol: , to bych asi těžko sháněl překladatele.
Zdenek
 
Příspěvky: 1263
Registrován: ned bře 29, 2009 19:58
Bydliště: Olomouc


Zpět na Povídání volně na genealogické téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků