co se stane s našimi účty Ancestry FamilySearch MyHeritage

Pokec o genealogii jen tak - prostě volně.

co se stane s našimi účty Ancestry FamilySearch MyHeritage

Příspěvekod petrckladno » ned pro 19, 2021 10:50

co se stane s našimi účty u Ancestry, FamilySearch a MyHeritage, když zemřeme? jak můžeme zajistit, aby všechny roky genealogického výzkumu, který jsme prováděli, neskončily v koši? je to anglicky ale když si dáte titulky a potom automatický překlad tak to pochopíte stejně to dělám já, anglicky neumím

https://www.youtube.com/watch?v=GSfWAr0KckM
ZAČÁTEČNÍK - - - velké díky všem, bez vás by to nešlo :-)
petrckladno
 
Příspěvky: 142
Registrován: stř pro 09, 2015 5:41
Oblast pátrání: hlavně Středočeský kraj

Re: co se stane s našimi účty Ancestry FamilySearch MyHerita

Příspěvekod luko » ned pro 19, 2021 14:24

Nebylo by jednodušší nám to v pár větách nastínit?
Já mám v plánu předat nějak můj účet dceři. Ještě nevím jak. Napadlo mě, že jí založím vlastní účet a nahraju jí tam svoje stromy.
Ty LuKo
˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod
Uživatelský avatar
luko
 
Příspěvky: 545
Registrován: pon dub 29, 2013 11:43
Oblast pátrání: Oslavany,Ivančice,Rosice,Křižanov,Vysoké Popovice,Čučice,Mohelno,Troubsko,Dolní Kounice,Neslovice,Budišov,Tasov,Velké Meziříčí,Netín
Bystřice n. Pernštejnem, Boskovice, Olešnice, Štěpánov n. Svratkou, Kunštát, Sulkovec, Prosetín, Doubravník, Nedvědice, Sebranice, Strážek, Zábrdovice, Svratka, Dolní Loučky, Lysice, Kuřim

Re: co se stane s našimi účty Ancestry FamilySearch MyHerita

Příspěvekod greghouse » ned pro 19, 2021 23:17

luko píše:Nebylo by jednodušší nám to v pár větách nastínit?
Já mám v plánu předat nějak můj účet dceři. Ještě nevím jak. Napadlo mě, že jí založím vlastní účet a nahraju jí tam svoje stromy.


a nebo napsat do závěti přihlašovací údaje :-D
Převodník starých odkazů Acta Publica - pro převod starých odkazů jednotlivě, hromadně i v souborech.
Uživatelský avatar
greghouse
 
Příspěvky: 484
Registrován: stř pro 26, 2018 1:04
Oblast pátrání: Tukleky a okolí (okres Písek), Telč, Dačice a okolí, Derfle a okolní obce

Re: co se stane s našimi účty Ancestry FamilySearch MyHerita

Příspěvekod Zora » ned pro 19, 2021 23:34

nebo uložit údaje třeba na flešce ve formě gedcomu.
Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29143
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: co se stane s našimi účty Ancestry FamilySearch MyHerita

Příspěvekod luko » pon pro 20, 2021 12:26

To bych jí musel vysvětlit, co je GEDCOM. Uloženo samozřejmě mám. Musím ji do toho zasvětit.
Ty LuKo
˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod
Uživatelský avatar
luko
 
Příspěvky: 545
Registrován: pon dub 29, 2013 11:43
Oblast pátrání: Oslavany,Ivančice,Rosice,Křižanov,Vysoké Popovice,Čučice,Mohelno,Troubsko,Dolní Kounice,Neslovice,Budišov,Tasov,Velké Meziříčí,Netín
Bystřice n. Pernštejnem, Boskovice, Olešnice, Štěpánov n. Svratkou, Kunštát, Sulkovec, Prosetín, Doubravník, Nedvědice, Sebranice, Strážek, Zábrdovice, Svratka, Dolní Loučky, Lysice, Kuřim


Zpět na Povídání volně na genealogické téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků