Stránka 1 z 1

Hledám náhradní rodiče/prarodiče

PříspěvekNapsal: pát čer 15, 2018 9:42
od mandarinka
Je mi 30, bydlím v Praze -západ a vedu dost netradiční, bídný život. Z rodiny mám pouze matku, která mě šikanovala a nestojím o to se s ní vídat. Na všechno jsem ve svém životě sama, nemám se o koho opřít, na koho se těšit, s kým trávit volný čas, svátky, nebo se zajít poradit, v současné době řeším problém financování výjezdu na mistrovství světa a s tím i spousty dalších nákladů. Mezi mé zájmy patří sport a mezi mé záliby by patřily i cestování a výlety. Partnera na vztah nehledám, cítím se spíš jako dítě, které bylo ochuzeno o dětství, a rádo by vše dohnalo a bylo milované a rozmazlované. Celé mé dětství jsem strávila tím, že jsem záviděla dětství ostatních. Tak ráda bych se těšila na rodinná setkání, výlety, společné vaření, pomoc na zahrádce, učení se všemu novému či jiné pozitivní podněty. Třeba někdo přišel o rodinného příslušníka a já bych ho mohla nahradit. Prosím ozývejte se mi pouze lidé z Prahy a opravdu nejbližšího okolí, protože jak se ukázalo, jsem tak chudá jak kostelní myš že ani nemám na lístek na vlak na reálné setkání.

Re: Hledám náhradní rodiče/prarodiče

PříspěvekNapsal: pát čer 15, 2018 16:26
od Zora
Než se Vám (ne)ozve nějaký rodič, zkuste svůj volný čas využít a pátrat po předcích, objevte genealogii, určitě objevíte i přátele.
Připojení na net máte, tak začněte, je to koníček, který skoro nic nestojí a z matrik poznáte i životy jiných. Pokud se stanete za čas dobrým genealogem, můžete si i něco přivydělat.

Ať se Vám podaří vyřešit finanční problémy při výjezdu na mistrovství světa, držím palce.
Z

Re: Hledám náhradní rodiče/prarodiče

PříspěvekNapsal: ned čer 17, 2018 12:33
od mandarinka
Děkuji, teprve se rozkoukávám.