Hledám náhradní rodiče/prarodiče

Pokec o genealogii jen tak - prostě volně.

Hledám náhradní rodiče/prarodiče

Příspěvekod mandarinka » pát čer 15, 2018 8:42

Je mi 30, bydlím v Praze -západ a vedu dost netradiční, bídný život. Z rodiny mám pouze matku, která mě šikanovala a nestojím o to se s ní vídat. Na všechno jsem ve svém životě sama, nemám se o koho opřít, na koho se těšit, s kým trávit volný čas, svátky, nebo se zajít poradit, v současné době řeším problém financování výjezdu na mistrovství světa a s tím i spousty dalších nákladů. Mezi mé zájmy patří sport a mezi mé záliby by patřily i cestování a výlety. Partnera na vztah nehledám, cítím se spíš jako dítě, které bylo ochuzeno o dětství, a rádo by vše dohnalo a bylo milované a rozmazlované. Celé mé dětství jsem strávila tím, že jsem záviděla dětství ostatních. Tak ráda bych se těšila na rodinná setkání, výlety, společné vaření, pomoc na zahrádce, učení se všemu novému či jiné pozitivní podněty. Třeba někdo přišel o rodinného příslušníka a já bych ho mohla nahradit. Prosím ozývejte se mi pouze lidé z Prahy a opravdu nejbližšího okolí, protože jak se ukázalo, jsem tak chudá jak kostelní myš že ani nemám na lístek na vlak na reálné setkání.
mandarinka

Re: Hledám náhradní rodiče/prarodiče

Příspěvekod Zora » pát čer 15, 2018 15:26

Než se Vám (ne)ozve nějaký rodič, zkuste svůj volný čas využít a pátrat po předcích, objevte genealogii, určitě objevíte i přátele.
Připojení na net máte, tak začněte, je to koníček, který skoro nic nestojí a z matrik poznáte i životy jiných. Pokud se stanete za čas dobrým genealogem, můžete si i něco přivydělat.

Ať se Vám podaří vyřešit finanční problémy při výjezdu na mistrovství světa, držím palce.
Z
Zora

Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Hledám náhradní rodiče/prarodiče

Příspěvekod mandarinka » ned čer 17, 2018 11:33

Děkuji, teprve se rozkoukávám.
mandarinka

Zpět na Povídání volně na genealogické téma