MyHeritage - vyřešeno

Pokec o genealogii jen tak - prostě volně.

MyHeritage - vyřešeno

Příspěvekod sHImi » úte led 10, 2012 18:32

Ahoj,

potřeboval bych kontaktovat pár lidí na MyHeritage. Jenže nemám zaplacený Premium účet a bez toho se k poslání vzkazu nedostanu....
Nemohl by mi s tím někdo pomoci?
Naposledy upravil sHImi dne stř led 11, 2012 18:39, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
sHImi
 
Příspěvky: 83
Registrován: pon led 31, 2011 9:39
Bydliště: Přelouč
Oblast pátrání: Pardubický kraj - Přeloučsko, Chlumec nad Cidlinou, Převážně fary: Vápno, Chlumec nad Cidlinou, Lovčice.

Příspěvekod sanmarco » úte led 10, 2012 19:58

Zkuste mi poslat, koho chcete oslovit, pokusím se to najít a oslovit je pro vás.
Uživatelský avatar
sanmarco
 
Příspěvky: 613
Registrován: čtv říj 21, 2010 10:42
Bydliště: Březina u Křtin

Příspěvekod luvec » stř led 11, 2012 14:48

Můžete prosím rozvést, co přesně nefunguje při kontaktování jiných členů Myheritage, když člověk nemá Premium účet? Jestli jsem teď zrovna psal kontaktní dopis a Myheritage jej neodeslal, i když je dopis zařazen v odeslaných, tak to mě naštval ...
luvec
 
Příspěvky: 88
Registrován: sob pro 11, 2010 14:46
Bydliště: Praha
Oblast pátrání: Morávka, Ostravice, Beskydy

Příspěvekod Ewka » stř led 11, 2012 16:39

Divím se, jestli Vám tato možnost jde - myslím zaslání kontakního dopisu přímo přes server Myheritage.

Mě osobně nejde ani zobrazit email vlastníka rodokmenu, natož mu odeslat zprávu :?
Uživatelský avatar
Ewka
 
Příspěvky: 521
Registrován: úte led 11, 2011 17:51
Bydliště: Broumov
Oblast pátrání: Broumovsko, Policko, Náchodsko, Dobrušsko, Podřipsko

Příspěvekod sanmarco » stř led 11, 2012 16:48

Ano, pro neplacené by to jít nemělo. Jak jsem říkal, pošlete co potřebujete a já se je pokusím vaším jménem kontakovat.
Uživatelský avatar
sanmarco
 
Příspěvky: 613
Registrován: čtv říj 21, 2010 10:42
Bydliště: Březina u Křtin

Příspěvekod luvec » stř led 11, 2012 17:17

Ewka píše:Divím se, jestli Vám tato možnost jde - myslím zaslání kontakního dopisu přímo přes server Myheritage.

Mě osobně nejde ani zobrazit email vlastníka rodokmenu, natož mu odeslat zprávu :?


Aha, tady je to nedorozumění, myslel jsem, že se mluví o poště skrze Myheritage vzkazník (jak je na myheritage.cz nahoře vpravo "Moje došlá pošta").
luvec
 
Příspěvky: 88
Registrován: sob pro 11, 2010 14:46
Bydliště: Praha
Oblast pátrání: Morávka, Ostravice, Beskydy

Příspěvekod Ewka » stř led 11, 2012 17:19

luvec píše:
Ewka píše:Divím se, jestli Vám tato možnost jde - myslím zaslání kontakního dopisu přímo přes server Myheritage.

Mě osobně nejde ani zobrazit email vlastníka rodokmenu, natož mu odeslat zprávu :?


Aha, tady je to nedorozumění, myslel jsem, že se mluví o poště skrze Myheritage vzkazník (jak je na myheritage.cz nahoře vpravo "Moje došlá pošta").


když nemáte zpoplatněnou verzi, tak můžete kontaktovat jen uživatele, které již máte přidané - nikoli nové weby atp..
Uživatelský avatar
Ewka
 
Příspěvky: 521
Registrován: úte led 11, 2011 17:51
Bydliště: Broumov
Oblast pátrání: Broumovsko, Policko, Náchodsko, Dobrušsko, Podřipsko

Re: MyHeritage

Příspěvekod sanmarco » stř led 11, 2012 17:54

sHImi píše:Ahoj,

potřeboval bych kontaktovat pár lidí na MyHeritage. Jenže nemám zaplacený Premium účet a bez toho se k poslání vzkazu nedostanu....
Nemohl by mi s tím někdo pomoci?


Tak dejte vědět, jednomu uživateli jsem už tady tak právě vyhověl :-)
Uživatelský avatar
sanmarco
 
Příspěvky: 613
Registrován: čtv říj 21, 2010 10:42
Bydliště: Březina u Křtin

Příspěvekod sHImi » stř led 11, 2012 18:39

Ano je to přesně tak, jako neplatící uživatel nemohu kontaktovat někoho, koho nemám v rodokmenu.

Osoby jsem již kontaktoval, tak teď už jen čekám jestli se ozvou.
Děkuji všem za pomoc!
Obrázek
Uživatelský avatar
sHImi
 
Příspěvky: 83
Registrován: pon led 31, 2011 9:39
Bydliště: Přelouč
Oblast pátrání: Pardubický kraj - Přeloučsko, Chlumec nad Cidlinou, Převážně fary: Vápno, Chlumec nad Cidlinou, Lovčice.

Příspěvekod luvec » stř led 11, 2012 21:54

Tak jsem si to teď schválně vyzkoušel, na chvíli jsem založil jiného člena, našel jsem svůj (původní) rodokmen, dal Kontaktovat webmastera a normálně poslal vzkaz (bez toho, abych u uživatele viděl či musel zadat email). Přehlásím se na svůj normální účet a hle, vzkaz je ve vzkazníku "Moje došlá pošta" nahoře vpravo.

Asi toto nebude fungovat u někoho, kdo má v nastaveních u "Zapište svůj web do Centru webů (doporučeno)" zatrhnuto NE (ale implicitně je myslím ANO).
luvec
 
Příspěvky: 88
Registrován: sob pro 11, 2010 14:46
Bydliště: Praha
Oblast pátrání: Morávka, Ostravice, Beskydy

Příspěvekod Ewka » stř led 11, 2012 22:25

Tak když se o toto pokusím já :

Funkce premium..... takže nic:)
Uživatelský avatar
Ewka
 
Příspěvky: 521
Registrován: úte led 11, 2011 17:51
Bydliště: Broumov
Oblast pátrání: Broumovsko, Policko, Náchodsko, Dobrušsko, Podřipsko

Příspěvekod luvec » pát led 13, 2012 11:28

Ewka píše:Tak když se o toto pokusím já :

Funkce premium..... takže nic:)


A máte nějaké SmartMatches (dále je nazývám jen zkratkou SM)? Jestli jsem to pochopil dobře, tak pokud jo, tak už nelze kontaktovat (když nejste Premium) vlastníka onoho stromu, z kterého jsou ty SM.

Ale možná pomůže zakázat SM pro daný strom (postup je zde) a třeba pak kontakt bude fungovat (nemůžu to ověřit, nemám žádné SM).
luvec
 
Příspěvky: 88
Registrován: sob pro 11, 2010 14:46
Bydliště: Praha
Oblast pátrání: Morávka, Ostravice, Beskydy

Příspěvekod Ewka » sob led 14, 2012 15:41

luvec píše:
Ewka píše:Tak když se o toto pokusím já :

Funkce premium..... takže nic:)


A máte nějaké SmartMatches (dále je nazývám jen zkratkou SM)? Jestli jsem to pochopil dobře, tak pokud jo, tak už nelze kontaktovat (když nejste Premium) vlastníka onoho stromu, z kterého jsou ty SM.

Ale možná pomůže zakázat SM pro daný strom (postup je zde) a třeba pak kontakt bude fungovat (nemůžu to ověřit, nemám žádné SM).


Asi máte pravdu, na ostatní weby psát lze - ale zakázat určitou shodu nemohu, protože nejsem premium uživatel...
Uživatelský avatar
Ewka
 
Příspěvky: 521
Registrován: úte led 11, 2011 17:51
Bydliště: Broumov
Oblast pátrání: Broumovsko, Policko, Náchodsko, Dobrušsko, Podřipsko


Zpět na Povídání volně na genealogické téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků