ancestry.com

Pokec o genealogii jen tak - prostě volně.

ancestry.com

Příspěvekod Pavel Hrneček » úte led 09, 2007 19:34

Tak jsem se zaregistroval na www.ancestry.com, kde slibujou 14 dní free. Jenže po zaregistrování mě stránky sice vítají mým jménem, ale dál je vše přistarém. Nevíte někdo jak po registraci získat více údajů. Já jsem nějak zmaten :?
Uživatelský avatar
Pavel Hrneček
 
Příspěvky: 180
Registrován: pon zář 11, 2006 19:12
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem

Příspěvekod Jan » úte led 09, 2007 20:46

Taky jsem na to nepřišel a hledám jinak:
1. v zápisech o ukončení sociálního pojištění (něco jako úmrtní list) - USA
2. na rootsweb
a ještě jedna možnost pokud znáte přímení, (jméno) a stát v USA (tx, mo atd.) zadat ve vyhledávačí Google - phonebook: Albrecht tx a hledat v načteném seznamu (pouze USA!)
1. http://ssdi.genealogy.rootsweb.com/cgi-bin/ssdi.cgi
2. http://www.rootsweb.com/
Naposledy upravil Jan dne stř zář 12, 2012 14:14, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Jan
 
Příspěvky: 694
Registrován: stř srp 09, 2006 20:35
Bydliště: Brno

Příspěvekod Rozina » úte led 09, 2007 22:02

Taky jsem se zaregistrovala. Přišly mě dokonce 2 emaily z Ameriky, ale anglicky. Můj muž má zdravotní problémy a nemá zrovna moc chuti mě pomáhat. Navíc teď odchází do nemocnice.
Uživatelský avatar
Rozina
 
Příspěvky: 485
Registrován: pon črc 31, 2006 11:17
Bydliště: Opočno

Příspěvekod Rozina » stř led 10, 2007 22:49

Teď jsem dostala od Ancestry.com email. Je tam spousta možností vyhledávání. Dokonce jsem našla možnost umístit tam foto hledané osoby a u toho hledání v obrázcích bylo dokonce česky napsáno procházet. Bohužel neumím anglicky a můj manžel leží v nemocnici po operaci. Při přihlašování je tam nutné umístit email adresu a oni zřejmě jsou potom vstřícní ,aniž bych já se tam po registraci vrátila. Je to již třetí email.
Uživatelský avatar
Rozina
 
Příspěvky: 485
Registrován: pon črc 31, 2006 11:17
Bydliště: Opočno


Zpět na Povídání volně na genealogické téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků