(Asi nečekané) poděkování za naprosto nečekanou pomoc

Pokec o genealogii jen tak - prostě volně.

(Asi nečekané) poděkování za naprosto nečekanou pomoc

Příspěvekod Zora » sob črc 05, 2014 8:34

Potkala jsem se zde na fóru s příbuzným.
To se asi stalo mnoha z nás.
Na fóru začátečník, takže několik z nás mu pomohlo radou, postrčením, svými znalostmi...
A jsem tedy dostala odměnu - zřejmě za všechny, kteří pomáhali - bez předchozí domluvy, jen tak.
Tento kolega mně - jen tak, přes noc - vypsal všechny nositele společného příjmení, kteří jsou v ivančických matrikách od r. 1650 .
Zřejmě zareagoval na mé vysvětlení, že jsem dosud nenašla čas na jiné, než vlastní nositele tohoto příjmení.

Všechny vzdálené předky mám teď vypsány v tabulkách v excelu podle matrik, včetně všech poznámek, které u zápisů byly. Jak to stihl, to opravdu netuším, už proto, že většina příjmení je pro něj cizí, sám v Ivančicích nežije.

Moc děkuji, Betelgeuze. Jsem z toho na větvi, dokonce bych se odvážila napsat, že jsem po otevření mejlu spadla na pr..., pardon.
Zora
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28991
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: (Asi nečekané) poděkování za naprosto nečekanou pomoc

Příspěvekod betelgeuze » stř črc 23, 2014 10:03

Zarděl jsem se tak, že jsem dokonale vystihl své příjmení (Třešňák). Tak tohle jsem ještě od nikoho nezažil. Moc děkuju za tohle poděkování - nečekal jsem, že to je až tak obrovská pomoc.
J.T.
betelgeuze
 
Příspěvky: 191
Registrován: pon bře 17, 2014 18:24
Oblast pátrání: Kostelec nad Černými lesy, Hradešín, Slaný, Krušovice, Ryšín, Řevničov, Řisuty, Pchery, Plzeň a okolí (Plzeň-jih) - Soběsuky, Dvorec, Vrčeň, Měrčín, Přešín, Sedliště, Ejpovice; Podbořany, Brno, Rosice, Bošáca (Slovensko), Uherské Hradiště, Chylice u Ostrožské Nové vsi, Seč u Chrudimi, Hlína (u Chrudimi) Trhová Kamenice, Všenory, Dobřichovice, Okrouhlo, Liběř, Černolice, Příbram, Vídeň


Zpět na Povídání volně na genealogické téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků