Genebaze

Pokec o genealogii jen tak - prostě volně.

Příspěvekod Pablo » pon bře 23, 2009 21:52

Ted mozna autory genebaze trochu namichnu a ty "stezovatele" potesim. Staci, kdyz se po vycerpani limitu pripojite z jine IP adresy a muzete pokracovat. Zalezi ovsem, zda toto muzete praktikovat. Jinak ten limit je debilita hlavne z toho duvodu, ze kdyz hledam v knize 10 stranek, ktere me zajimaji, tak me ten limit zdrzuje ... tedy, me ne, ale ostatni :wink:
Pablo
 
Příspěvky: 17
Registrován: sob srp 09, 2008 15:12

Příspěvekod namor » čtv bře 26, 2009 15:52

Pablo píše:Ted mozna autory genebaze trochu namichnu a ty "stezovatele" potesim. Staci, kdyz se po vycerpani limitu pripojite z jine IP adresy a muzete pokracovat. Zalezi ovsem, zda toto muzete praktikovat. Jinak ten limit je debilita hlavne z toho duvodu, ze kdyz hledam v knize 10 stranek, ktere me zajimaji, tak me ten limit zdrzuje ... tedy, me ne, ale ostatni :wink:


To, že je to debilita jsme se tady shodli již před dvěma roky. V době, kdy začínají být matriky a jiné dokumenty na webech archivů, to něco svědčí o majiteli, který se stále snaží od různých důvěřivců stahovat zajímavé matriály, aby je ovšem mohl studovat sám s hrstkou vyvolených.
Bohužel možnost připojovat se z různých IP neznám a tak jsem na Genebázi zcela rezignoval i když jsem tam kdysi naivně sám dva kvalitní místopisy poskytnul.
Uživatelský avatar
namor
 
Příspěvky: 517
Registrován: sob srp 12, 2006 17:33
Bydliště: Praha

Příspěvekod Pablo » čtv bře 26, 2009 19:36

ah, hehe, pravda, jsem tu novy, tak postupne procitam vsechna fora, nevsimnul jsem si data predchoziho prispevku :-)
Pablo
 
Příspěvky: 17
Registrován: sob srp 09, 2008 15:12

Předchozí

Zpět na Povídání volně na genealogické téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků