Kontakt na vyhledávání rodin na Volyni

Pokec o genealogii jen tak - prostě volně.

Kontakt na vyhledávání rodin na Volyni

Příspěvekod Zora » sob kvě 10, 2014 21:14

http://wolyn.freehost.pl/zgloszenie.html

Polsky neumím, ale snad jsem dobře pochopila, že jde o formulář, kde se může zapsat hledaná rodina - příjmení.

Zora
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29134
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Kontakt na vyhledávání rodin na Volyni

Příspěvekod Kasr » ned kvě 11, 2014 8:03

Stačí použít překladač a zjistíte, že admin stránky uvádí, že není schopen podávat informace o osobách.
Formulář je pro evidenci nebo doplnění informací o osobách které žily na Volyni do roku 1939 a dětí
narozených do roku 1945.
Vyhledávání osob a další informace jsou na stránce http://www.wolyn.ovh.org/
Taky neumím polsky.
Kasr
 
Příspěvky: 172
Registrován: pon lis 05, 2012 20:49

Re: Kontakt na vyhledávání rodin na Volyni

Příspěvekod Zora » ned kvě 11, 2014 9:24

Fajn, díky za radu,
na Volyni nikoho nehledám a další postup je na těch, co hledají (propracují se i k Vámi uvedenému odkazu).
Napsala jsem, že se zde může zapsat hledaná osoba (čili navést do jejich evidence), nepsala jsem, že někdo podává informace.
Velice pěkně děkuji za reakci, aspoň vidím, že moje příspěvky rád čtete a že se jimi obohacujete, navíc Vás i nutí vyhledat pro zájemce další souvislosti. Přeji pěkný den. Zora
Zora
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29134
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části


Zpět na Povídání volně na genealogické téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků