Dotazy k MyHeritage a prosba o zprostředkování kontaktu tam

Pokec o genealogii jen tak - prostě volně.

Dotazy k MyHeritage a prosba o zprostředkování kontaktu tam

Příspěvekod octopus » stř pro 25, 2013 3:03

Zprostředkoval by mně někdo ochotný kontakt se zakladatelem stránek (site) na MyHeritage? Ale k jeho určení znám jen tohle (vymyšleno pro příklad): Tucnak Web Site, správcem je Jan Tucnak - bude to stačit?

Nebo bych mu mohl přímo napsat já? Postup by byl: kliknu na obálku vpravo nahoře (Doručená pošta), pak na tlačítko Nová zpráva. Ale pochybuju, že by pro jednoznačné určení příjemce do políčka stačilo napsat Jan Tucnak, vždyť tam můžou být zaregistrovaní lidé se shodnými jmény... A přes tu poštu tam se dají posílat i běžné emaily (Zadejte jména a e-mailové adresy příjemců)?
octopus
 
Příspěvky: 18
Registrován: sob lis 16, 2013 6:45

Re: Dotazy k MyHeritage a prosba o zprostředkování kontaktu

Příspěvekod ozana » stř pro 25, 2013 9:24

Jedna z rad, které zde najdete přes Hledat:
Zkuste si zadat do vyhledávače příjmení toho dotyčného a pokud se vám objeví a je u něj napsáno, že je správce stránek, tak se jej pokuste kontaktovat.
Ožana neznamená ženu, přestože to kdysi velmi dávno bylo ženské křestní jméno
Uživatelský avatar
ozana
 
Příspěvky: 5764
Registrován: úte kvě 12, 2009 6:01
Bydliště: Petřvald
Oblast pátrání: Slezsko, Petřvald okr.Karviná, Šenov

Re: Dotazy k MyHeritage a prosba o zprostředkování kontaktu

Příspěvekod octopus » čtv pro 26, 2013 1:54

ozana: Zkuste si zadat do vyhledávače příjmení toho dotyčného...

Vyhledávačem myslíte třeba Google? Já jméno správce stránek přece znám. U hledání osob přes Výzkum na MyHeritage se dostanu k informaci typu: Tucnak Web Site, správcem je Jan Tucnak a potřebuji ho nějak kontaktovat. Ten dotyčný stránky (Web Site) nemá veřejné - resp. je nejsem schopen najít, asi má v nastavení soukromí zakázáno jejich zobrazování. U někoho se zobrazují i bez přihlášení, např.: http://www.myheritage.com/site-57532261/janda
octopus
 
Příspěvky: 18
Registrován: sob lis 16, 2013 6:45

Re: Dotazy k MyHeritage a prosba o zprostředkování kontaktu

Příspěvekod Slim » čtv pro 26, 2013 9:11

Ideálně pokud mi sdělíte údaje o osobě, kterou lze najít ve vyhledávači MyHeritage (jméno, příjmení a údaje které u neplacené verze vidíte) a já bych ji našel a předal Vám odkaz ke kontaktování webmastera pro danou osobu, např. takto http://www.myheritage.cz/inbox/compose/ ... 381/type/1
Slim
 
Příspěvky: 2566
Registrován: čtv úno 14, 2013 14:01
Bydliště: Ostrava - Hrabová
Oblast pátrání: Kunčice nad Ostravicí (Velké Kunčice, Ostrava-Kunčice)
Hrabová (Velká Hrabová, Ostrava-Hrabová)

Re: Dotazy k MyHeritage a prosba o zprostředkování kontaktu

Příspěvekod ozana » čtv pro 26, 2013 9:24

octopus píše:ozana: Zkuste si zadat do vyhledávače příjmení toho dotyčného...

Vyhledávačem myslíte třeba Google? Já jméno správce stránek přece znám. U hledání osob přes Výzkum na MyHeritage se dostanu k informaci typu: Tucnak Web Site, správcem je Jan Tucnak a potřebuji ho nějak kontaktovat. Ten dotyčný stránky (Web Site) nemá veřejné - resp. je nejsem schopen najít, asi má v nastavení soukromí zakázáno jejich zobrazování. U někoho se zobrazují i bez přihlášení, např.: http://www.myheritage.com/site-57532261/janda

do vyhledávače MyHeritage t.j. na svých stránkách pod záložkou Výzkum
Ožana neznamená ženu, přestože to kdysi velmi dávno bylo ženské křestní jméno
Uživatelský avatar
ozana
 
Příspěvky: 5764
Registrován: úte kvě 12, 2009 6:01
Bydliště: Petřvald
Oblast pátrání: Slezsko, Petřvald okr.Karviná, Šenov


Zpět na Povídání volně na genealogické téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 návštevníků