Poděkování

Co vás při bádání překvapilo, co jste objevili, o co byste se rádi podělili?

Poděkování

Příspěvekod Deniska7 » pon led 30, 2017 18:04

Dobrý den všem profesionálům, amatérům a začátečníkům!

Poprvé jsem se na tohle fórum dostala 10. prosince 2014 po zhruba půlroční samostatné práci, kdy jsem se rozhodla, že svému tátovi udělám rodokmenový strom k jeho 50. narozeninám, které měl mít 4.4.2016. Protože jsem byla v té době už na mateřské, tak jsem nepostupovala úplně rychle a práce mi vlastně trvala dva roky. Za tu dobu jste mi tu nesčetněkrát pomohli a díky Vám jsem nakonec k těm padesátinám měla strom od roku 1710 až doteď. Na začátečníka to beru jako úspěch, i když mé velké štěstí bylo, že se naši předci v podstatě nehnuli z jedné vesnice. Zároveň ovšem během těch dvou let došlo k tomu, že mě ti předci natolik nadchli, všechny ty zajímavé příběhy, které lze vyčíst z matrik, že jsem tátovi nedávala pouze "strom", ale také 180ti stránkovou knížku o jeho předcích, s fotografiemi, dokumenty a různými zajímavostmi. Zároveň jsme s kamarádem natočili video - takové Tajemství rodu (v originále BBC Who do you think you are?). Tohle všechno vzniklo také velkou zásluhou Vás všech tady a tak bych za to chtěla poděkovat! Jste skvělí, díky Vám jsem se toho hodně naučila a moje práce a bádání pokračuje dál, i když táta už dárek má, protože jsem našla další a další souvislosti. No prostě jak někteří z Vás vědí, práce na rodokmenu jen tak nekončí. :-)

Takže ještě jednou moc děkuji a předem děkuji všem, kteří mi pomohou, když budu pomoc ještě někdy potřebovat.

Denisa
Deniska7
 
Příspěvky: 149
Registrován: stř pro 10, 2014 13:33
Oblast pátrání: krchleby, křečovice, benešovsko, praha

Re: Poděkování

Příspěvekod Dagmar8 » úte led 31, 2017 19:56

Tak to je opravdu krásné, dovedu si představit jakou měl tatínek radost.
Nemůžete se dát alespoň jeden list kroniky? Hodně by mě to zajímalo a určitě nejen mně.
ty Dáša
Uživatelský avatar
Dagmar8
 
Příspěvky: 1108
Registrován: pát pro 13, 2013 14:37
Bydliště: Hradec Králové
Oblast pátrání: Slavkov u Brna, Vyškov, Humpolec, Jiřice a okolí, Hradec Králové, Praha, Pardubice, Rokytno,


Zpět na Vlastní poznatky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků