Obec Hony, Dědov (Neder Mohren) a Javor (Ober Mohren)

Zde můžete přidat odkazy na zajímavé genealogické stránky i se stručným popisem.

Obec Hony, Dědov (Neder Mohren) a Javor (Ober Mohren)

Příspěvekod Zora » pon črc 30, 2012 22:36

Odkazy u příspěvku Ewky z dneška a nabídka dalších možností z oblasti.

http://www.osadahony.estranky.cz/clanky ... -1934.html
jmenný seznam majitelů z r. 1934
Zora
Naposledy upravil Zora dne pát srp 03, 2012 20:29, celkově upraveno 3
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29109
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Obec HOny

Příspěvekod Brasl » pon črc 30, 2012 23:19

Děkuji.
Nevěděl jsem o něm. Zajímají mne tyto informace. Mužských nositelů (lépe se s tím pracuje) je dnes v ČR 309. Zajímám se mapování výskytu tohoto rodu, pocházejícího nejspíše z jedné obce. Naprostá většina mých předků patří mezi máločetná příjmení, a tím se na tom dá dost vysledovat.
Ještě jednou děkuji.
Brasl
Brasl
 
Příspěvky: 1285
Registrován: stř dub 06, 2011 8:20

Re: Obec HOny

Příspěvekod Zora » pon črc 30, 2012 23:22

Dobrý večer, tak aspoň malá oplátka za Vaši velkou pomoc s Dusíkovými. Zapsala jsem si za uši, že pátráte po nositelích tohoto jména :)
Zdravím a přejí příjemný večer. Zora
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29109
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Obec Hony jmenný seznam majitelů z r. 1934

Příspěvekod Ewka » pát srp 03, 2012 19:53

Díky za odkaz:) připojuji seznam obyvatel ze 40. a 50. roku z Dědova (Neder Mohren) a Javoru (Ober Mohren).
http://www.dedov.euweb.cz/dokumenty.htm

Pokud by Vás zajímaly i jiné obce na Broumovsku a jejich původní obyvatelé (z roku 1939) popřípadě fotky a jiné info není problém nafotit z knih vydaných Krajanským sdružením. K dispozici přímo doma mám Vernéřovice (Deuch Wernersdorf), Březová (Birkigt), Bohdašín (Bodish), Hony (Hutberg), Hejtmánkovice (Haupmannsdorf), Heřmánkovice (Hermsdorf) a Velkou Ves (Großdorf).

Eva
Uživatelský avatar
Ewka
 
Příspěvky: 521
Registrován: úte led 11, 2011 17:51
Bydliště: Broumov
Oblast pátrání: Broumovsko, Policko, Náchodsko, Dobrušsko, Podřipsko


Zpět na Odkazy na zajímavé stránky o genealogii

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků