O původu valašských rodů - jmenný seznam - Rožnov

Zde můžete přidat odkazy na zajímavé genealogické stránky i se stručným popisem.

O původu valašských rodů - jmenný seznam - Rožnov

Příspěvekod Zora » úte črc 24, 2012 9:03

Obsahuje i tabulku se jmény starovalašských rodů, data jejich prvního výskytu na Valašsku i současné rozšíření příjmení. Zora


http://genealogy.vasut.eu/genealogy/zpr ... kerody.pdf
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29116
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: O původu valašských rodů - jmenný seznam - Rožnov

Příspěvekod Zdenek » úte črc 24, 2012 20:49

Dobrý den,
s oblibou si prohlížím vaše příspěvky a odkazy. Tento mě obzvláště zaujal. Neznáte datum vzniku tohoto článku?
Zdenek
 
Příspěvky: 1263
Registrován: ned bře 29, 2009 19:58
Bydliště: Olomouc

Re: O původu valašských rodů - jmenný seznam - Rožnov

Příspěvekod Zora » úte črc 24, 2012 21:14

na původní adrese není datum zjistitelné, ale stejný článek jsem teď našla ve velkokarlovickém zpravodaji ze dne
2. června 2008

http://www.velkekarlovice.cz/web_dwl/kz/kz-2008-02.pdf
Za pochvalu skromně děkuji, já jsem takový netový genealog, hledám si něco pro sebe k rodokmenu, a když narazím na zajímavost, tak se podělím :-)))
Většinou je třeba ale moje vlastní příspěvky brát s nadhledem a s humorem, jiná už asi nebudu...
Teď váhám nad článkem z vlastní tvorby - Alfons Mucha a jeho osudová žena - doposud nepublikované údaje z intimního života mistra :-)))
Třeba někdy najdu odvahu. Zora
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29116
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části


Zpět na Odkazy na zajímavé stránky o genealogii

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků