www.rodostrom.cz - vytvorte si vlastny rodostrom

Zde můžete přidat odkazy na zajímavé genealogické stránky i se stručným popisem.

www.rodostrom.cz - vytvorte si vlastny rodostrom

Příspěvekod kekso » úte úno 05, 2008 14:47

Asi pred pol rokom som si zacal vytvarat svoj rodokmen na internete. Neskor som prerobil stranku tak, aby si tam mohol vytvorit rodokmen ktokolvek a vytvoreny rodokmen si mohol aj vytlacit alebo ulozit ako pdf.
Dnes uz obsahuje vyse 32 tisic mien zo Slovenska a Ciech.
Nedavno som stranku prelozil aj do cestiny (slovenska verzia je www.rodokmen.com). Je mozne, ze na niektore veci som este pri preklade zabudol alebo nespravne prelozil. Preto ak nieco najdete, tak mi to dajte prosim vediet.
kekso
 
Příspěvky: 4
Registrován: úte úno 05, 2008 10:25

poděkován

Příspěvekod vera710 » pát zář 19, 2008 21:42

Děkuji za Vámi vytvořené stránky a možnost vytvoření si rodokmenu.Mám nějaké předky na Slovensku,tak se mi Vaše stránky budou určitě hodut.Děkuji a přeji hezké dny.Přibylová,Šumperk,Olomoucký kraj,Morava :oops:
vera710
 
Příspěvky: 9
Registrován: čtv lis 08, 2007 18:49
Bydliště: Šumperk

Příspěvekod Duke of York » čtv čer 09, 2011 9:06

Muzu se zeptat, kde vsude se am vyhledava? Naslo to nejaka prijmeni, ktera me zajimaji, ale nevim, jestli mezi temi, co tam zadali nejaci lide, nebo v tech databazich, co jsou tam uvedene.
Duke of York
 
Příspěvky: 116
Registrován: ned kvě 08, 2011 6:33

Příspěvekod duros » čtv čer 09, 2011 9:15

Primarne Vam vyhlada tych, ktorych zadali nejaki ludia. Nad vysledkami mate moznost vyhladavania v dalsich databazach. Za hladanie v archive zosnulych si musite zaplatit. Hladanie v archive je zadanie pre niekoho, kto ide do prislusneho archivu a vie sa s Vami dohodnut, aby Vam nasiel nieco. Obe uvedene vyhladavania su dostupne len pre registrovanych uzivatelov. Zvysok su telefonne zoznamy.
Uživatelský avatar
duros
 
Příspěvky: 853
Registrován: pát zář 04, 2009 22:06


Zpět na Odkazy na zajímavé stránky o genealogii

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků