Hledání shod s ostatními - gedmatch.info

Zde můžete přidat odkazy na zajímavé genealogické stránky i se stručným popisem.

Hledání shod s ostatními - gedmatch.info

Příspěvekod layosh1 » pát říj 03, 2014 11:44

Dobrý den,

pokud hledáte příjmení a jeho výskyt v minulosti nebo hledáte shody s dalšími uživateli (podobně jako to dělá např. myheritage), zkuste se zapojit do našeho malého projektu hledání shod v rodokmenech - zkusili jsme vytvořit stránky:
http://www.gedmatch.info
Po zaregistrování, máte možnost nahrát Váš rodokmen. Stránky se pokusí najít shody s ostatními, dostanete o tom zprávu a jako bonus pak vyrobí statistiku nebo vypíší místa výskytu Vašich příjmení a poskytne kontakt na ostatní uživatele se stejným příjmením.
Stránky jsou zatím v testovacím režimu, je tam cca 17000 osob, není to moc rychlé, takže trošku trpělivosti bude zatím na místě. Pokud se najde dost zájemců, určitě bychom posílili HW aby to bylo použitelnější. Pokud nám dáte připomínky, náměty, tipy co vylepšit, opravit nebo dodělat, nebo budete chtít přiložit ruku k dílu, bylo by to skvělé. :-)

Díky
Pavel Polák
Uživatelský avatar
layosh1
 
Příspěvky: 240
Registrován: stř zář 01, 2010 9:17
Bydliště: Znojmo
Oblast pátrání: okresy Znojmo, Třebíč, Jihlava a západní Slovensko - okolí Senice a Skalice

Re: Hledání shod s ostatními - gedmatch.info

Příspěvekod Dagmar8 » pát říj 03, 2014 14:21

Pokoušela jsem se dvakrát registrovat a píše mi to tohle:
Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.
ty Dáša
Uživatelský avatar
Dagmar8
 
Příspěvky: 1108
Registrován: pát pro 13, 2013 14:37
Bydliště: Hradec Králové
Oblast pátrání: Slavkov u Brna, Vyškov, Humpolec, Jiřice a okolí, Hradec Králové, Praha, Pardubice, Rokytno,

Re: Hledání shod s ostatními - gedmatch.info

Příspěvekod Kašpar » pát říj 03, 2014 14:27

Dagmar8 píše:Pokoušela jsem se dvakrát registrovat a píše mi to tohle:
Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

Zkuste tenhle odkaz http://www.gedmatch.info/cs/register/register
Uživatelský avatar
Kašpar
 
Příspěvky: 6141
Registrován: sob bře 09, 2013 15:32

Re: Hledání shod s ostatními - gedmatch.info

Příspěvekod layosh1 » pát říj 03, 2014 14:28

Chybička se vloudila:-/ už by to mělo být ok...

Dagmar8 píše:Pokoušela jsem se dvakrát registrovat a píše mi to tohle:
Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.
Uživatelský avatar
layosh1
 
Příspěvky: 240
Registrován: stř zář 01, 2010 9:17
Bydliště: Znojmo
Oblast pátrání: okresy Znojmo, Třebíč, Jihlava a západní Slovensko - okolí Senice a Skalice

Re: Hledání shod s ostatními - gedmatch.info

Příspěvekod Peters » pát říj 03, 2014 15:13

Přijde mi dost nešťastné a matoucí pojmenovat službu stejně, jako je už dlouho zavedená http://www.gedmatch.com/
Peters
 
Příspěvky: 445
Registrován: ned lis 29, 2009 22:39

Re: Hledání shod s ostatními - gedmatch.info

Příspěvekod layosh1 » pát říj 03, 2014 15:31

Peters píše:Přijde mi dost nešťastné a matoucí pojmenovat službu stejně, jako je už dlouho zavedená http://www.gedmatch.com/


Tak to mi ale uniklo:-( Když jsme hledali název někdy před prázdninami, procházel jsem všechny domény a gedmatch.com byla zaparkovaná a nic na ní nebylo, to není záměr... nicméně přejmenování bych se nebránil, pokud najdeme rozumný název :-)
Uživatelský avatar
layosh1
 
Příspěvky: 240
Registrován: stř zář 01, 2010 9:17
Bydliště: Znojmo
Oblast pátrání: okresy Znojmo, Třebíč, Jihlava a západní Slovensko - okolí Senice a Skalice

Re: Hledání shod s ostatními - gedmatch.info

Příspěvekod Peters » pát říj 03, 2014 15:36

Někdy tou dobou jim havaroval server a chvíli trvalo, než ho dali dohromady.
Peters
 
Příspěvky: 445
Registrován: ned lis 29, 2009 22:39

Re: Hledání shod s ostatními - gedmatch.info

Příspěvekod layosh1 » pát říj 03, 2014 15:39

Peters píše:Někdy tou dobou jim havaroval server a chvíli trvalo, než ho dali dohromady.

To mu se říká teda pech... ještě jsem si říkal, takový pěkný název jsme vymysleli, že to nikoho nenapadlo a ono ne:-/ nu co se dá teď dělat. Leda vymyslet něco lepšího:-)
Uživatelský avatar
layosh1
 
Příspěvky: 240
Registrován: stř zář 01, 2010 9:17
Bydliště: Znojmo
Oblast pátrání: okresy Znojmo, Třebíč, Jihlava a západní Slovensko - okolí Senice a Skalice

Re: Hledání shod s ostatními - gedmatch.info

Příspěvekod Dagmar8 » pát říj 03, 2014 16:10

Nevím jestli mám problém jen já, já chybička u vás, nebo je chybička mezi počítačem a židlí
Psala jsem, že jsem se dvakrát pokusila registrovat a psalo mi to error - když jsem to zkoušela po třetí vypadalo to, že už je vše ok.
Nicméně když jsem klikla v mailu na odkaz, abych potvrdila registraci napsalo mi to
Failed!Potvrzení registrace se nezdařilo!

takže jsem se pokusila zaregistrovat znovu, ale už mi to píše že nemohu použít své jméno
Snažila jsem se tedy přihlásit, ale píše mi to, že heslo nesouhlasí - opravdu dávám to samé - nemám zapnutý caps lock nebo něco takového, vše zkontrolováno
ty Dáša
Uživatelský avatar
Dagmar8
 
Příspěvky: 1108
Registrován: pát pro 13, 2013 14:37
Bydliště: Hradec Králové
Oblast pátrání: Slavkov u Brna, Vyškov, Humpolec, Jiřice a okolí, Hradec Králové, Praha, Pardubice, Rokytno,

Re: Hledání shod s ostatními - gedmatch.info

Příspěvekod layosh1 » pát říj 03, 2014 18:10

Dagmar8 píše:Nevím jestli mám problém jen já, já chybička u vás, nebo je chybička mezi počítačem a židlí
Psala jsem, že jsem se dvakrát pokusila registrovat a psalo mi to error - když jsem to zkoušela po třetí vypadalo to, že už je vše ok.
Nicméně když jsem klikla v mailu na odkaz, abych potvrdila registraci napsalo mi to
Failed!Potvrzení registrace se nezdařilo!

takže jsem se pokusila zaregistrovat znovu, ale už mi to píše že nemohu použít své jméno
Snažila jsem se tedy přihlásit, ale píše mi to, že heslo nesouhlasí - opravdu dávám to samé - nemám zapnutý caps lock nebo něco takového, vše zkontrolováno


Zkuste se přihlásit, vypadá, že jste se pokusila dvakrát potvrdit registraci... už by to mělo být ok:-)
Uživatelský avatar
layosh1
 
Příspěvky: 240
Registrován: stř zář 01, 2010 9:17
Bydliště: Znojmo
Oblast pátrání: okresy Znojmo, Třebíč, Jihlava a západní Slovensko - okolí Senice a Skalice

Re: Hledání shod s ostatními - gedmatch.info

Příspěvekod Dagmar8 » pát říj 03, 2014 19:40

Celkem mi přišly 3 zprávy do meilu /i za ty dvě nepodařené registrace, kdy mi to psalo error/, odklikla jsem tu poslední - která měla být správná a přitom se mi objevil nápis .. potvrzení registrace se nezdařilo... proto jsem klikla i na tu další, jestli jsem se náhodou nespletla a je správná tahle, opět tam bylo registrace se nezdařila

Když se snažím přihlásit , objeví se sice titulní stránka, ale moje jméno nikde..stále je tam vpravo..přihlásit se
ty Dáša
Uživatelský avatar
Dagmar8
 
Příspěvky: 1108
Registrován: pát pro 13, 2013 14:37
Bydliště: Hradec Králové
Oblast pátrání: Slavkov u Brna, Vyškov, Humpolec, Jiřice a okolí, Hradec Králové, Praha, Pardubice, Rokytno,

Re: Hledání shod s ostatními - gedmatch.info

Příspěvekod Dagmar8 » pát říj 03, 2014 19:55

Tak se mám zkusit zaregistrovat pod jiným nickem?
ty Dáša
Uživatelský avatar
Dagmar8
 
Příspěvky: 1108
Registrován: pát pro 13, 2013 14:37
Bydliště: Hradec Králové
Oblast pátrání: Slavkov u Brna, Vyškov, Humpolec, Jiřice a okolí, Hradec Králové, Praha, Pardubice, Rokytno,

Re: Hledání shod s ostatními - gedmatch.info

Příspěvekod layosh1 » sob říj 04, 2014 8:39

Dagmar8 píše:Tak se mám zkusit zaregistrovat pod jiným nickem?

Napsal jsem Vám do mailu... už by to mělo snad v pořádku.
Uživatelský avatar
layosh1
 
Příspěvky: 240
Registrován: stř zář 01, 2010 9:17
Bydliště: Znojmo
Oblast pátrání: okresy Znojmo, Třebíč, Jihlava a západní Slovensko - okolí Senice a Skalice

Re: Hledání shod s ostatními - gedmatch.info

Příspěvekod luko » sob říj 04, 2014 9:18

Mám naprosto stejný problém jako Dagmar.Vyskakovala hláška,jestli je to opravdu moje jméno a když jsem se dobral k tomu,že přišel registrační mail a já jsem jej odeslal,tak mě to píše,že se registrace nezdařila.
Ty LuKo
˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod
Uživatelský avatar
luko
 
Příspěvky: 545
Registrován: pon dub 29, 2013 11:43
Oblast pátrání: Oslavany,Ivančice,Rosice,Křižanov,Vysoké Popovice,Čučice,Mohelno,Troubsko,Dolní Kounice,Neslovice,Budišov,Tasov,Velké Meziříčí,Netín
Bystřice n. Pernštejnem, Boskovice, Olešnice, Štěpánov n. Svratkou, Kunštát, Sulkovec, Prosetín, Doubravník, Nedvědice, Sebranice, Strážek, Zábrdovice, Svratka, Dolní Loučky, Lysice, Kuřim

Re: Hledání shod s ostatními - gedmatch.info

Příspěvekod Zora » sob říj 04, 2014 9:24

totéž, stejné hlášky, opakovaně dotaz, zda je to moje jméno, (nelze odpovědět), ale po vložení svého celého jména (neuváděla jsem ho zprvu jen pro jeho délku) se přihlášení zdařilo. Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29090
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Další

Zpět na Odkazy na zajímavé stránky o genealogii

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků