Web - Kratochvíl a Špalek

Odkazy na vaše stránky. Nezapomeňte, že si adresu vašich stránek můžete přidat do profilu.

Web - Kratochvíl a Špalek

Příspěvekod kratec » pon úno 12, 2007 20:04

Spáchal jsem web s pomocí kamaráda - www.kratec.cz. V sekci rodokmen je odkaz, zatím je to z technických důvodů odkázáno jinam, ale pracuje se na tom.
Vím, že je to totálně strohé, zatím vyloženě v plenkách, ale dal jsem rodokmen na web pro případ, kdyby tam náhodou někdo viděl někoho blízkého, aby se mi ozval a třeba se mnou vzájemně se obohatil o informace. :D


Aktualizace příspěvku ze dne 7. května 2007 - v případě, že by odkaz nefungoval, rodokmen se nachází na http://kratec.profitux.cz .

Aktualizace příspěvku ze dne 14. května 2007 - přidal jsem na web sekci Fotografie, kde jsou nyní nově fotografie z první světové války, které pořidil můj pradědeček Josef Stránský.
Naposledy upravil kratec dne pon kvě 14, 2007 12:04, celkově upraveno 2
kratec
 
Příspěvky: 63
Registrován: sob led 20, 2007 18:32
Bydliště: Brno
Oblast pátrání: Brno, Mokrovousy, Nová Ves u Chotěboře, Praha

Příspěvekod Majkas » úte úno 13, 2007 11:59

Moc pěkné stránky, grafika super. Už jsem myslela, že navážeme spolupráci, neboť jak Kratochvílovi, tak Špalkovi se vyskytují také na bývalém žampašském panství pod Orlickými horami, ale jak jsem nakoukla, tak jde asi o rozdílné rody. Škoda.
Majkas
 
Příspěvky: 106
Registrován: pon črc 31, 2006 10:46

Příspěvekod kratec » pát úno 16, 2007 16:28

Majkas píše:Moc pěkné stránky, grafika super. Už jsem myslela, že navážeme spolupráci, neboť jak Kratochvílovi, tak Špalkovi se vyskytují také na bývalém žampašském panství pod Orlickými horami, ale jak jsem nakoukla, tak jde asi o rozdílné rody. Škoda.


Děkuji, vlastní web rodokmenu s vývodem je ale díky "programu" PhpGedView (viz http://www.phpgedview.net). Přízeň bohužel opravdu nejsme, byť část předků pochází z vám blízkého Polska :wink:
kratec
 
Příspěvky: 63
Registrován: sob led 20, 2007 18:32
Bydliště: Brno
Oblast pátrání: Brno, Mokrovousy, Nová Ves u Chotěboře, Praha


Zpět na Odkazy na vaše stránky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků