Rodokmen na psinci

Odkazy na vaše stránky. Nezapomeňte, že si adresu vašich stránek můžete přidat do profilu.

Rodokmen na psinci

Příspěvekod Claricia » čtv úno 26, 2015 18:33

Tak. Když jsem v roce 2005 dávala dohromady druhou verzi svých osobních stránek, rozhodla jsem se poskytovat informace pro všechny, kdo se zajímají o pátrání po vlastních kořenech, ať už začínají, nebo se dávno řadí mezi pokročilé.

Před více než dvěma lety jsem chtěla stránky přesunout na novou doménu, ovšem zůstalo jen u pokusu, kdy nakonec zvítězila pracovní vytíženost. A tak jsem dnes alespoň znovu zprovoznila původní verzi svých osobních stránek - aby bylo možné využívat informace tam obsažené.

A třeba se jednoho krásného dne zadaří a já stránky kompletně předělám, jak jsem to měla původně v úmyslu. :-)

Takže nová adresa: http://rodokmen.nase-koreny.cz
Blanka Lednická (Claricia)
claricia@nase-koreny.cz
Střípky z matrik
Firemní stránky (přepisy, překlady, rešerše, kurzy)
Firemní stránky na Facebooku
Uživatelský avatar
Claricia
 
Příspěvky: 637
Registrován: stř črc 11, 2007 6:43
Bydliště: Vysočina
Oblast pátrání: Telčsko, Třešťsko, Písecko, Vizovicko, Rakovnicko, Kolínsko, Velká Losenice a okolí, Kateřinky u Opavy a okolí, Velké Opatovice a okolí, Čestice na Strakonicku a okolí, Radnice (RO) a okolí

Re: Rodokmen na psinci

Příspěvekod czluny » čtv úno 26, 2015 20:33

TY Pavel
Uživatelský avatar
czluny
 
Příspěvky: 356
Registrován: čtv lis 27, 2014 21:09
Bydliště: Teplice
Oblast pátrání: Polička, Stachy, Terezín, Libochovice, Nekoř, Šajdíkove Humence, Ústí nad Labem, Bořitov, Sedlec, Těchonín, Bílina, Říhov, Dřínek, Borský Peter, Údolí

Re: Rodokmen na psinci

Příspěvekod Claricia » čtv úno 26, 2015 23:03

czluny píše:Zde snad byl nějaký zájemce:-)

viewtopic.php?f=19&t=20334&p=94866&hilit=Lednick%C3%A1#p94866

Díky za upozornění. :-D
Blanka Lednická (Claricia)
claricia@nase-koreny.cz
Střípky z matrik
Firemní stránky (přepisy, překlady, rešerše, kurzy)
Firemní stránky na Facebooku
Uživatelský avatar
Claricia
 
Příspěvky: 637
Registrován: stř črc 11, 2007 6:43
Bydliště: Vysočina
Oblast pátrání: Telčsko, Třešťsko, Písecko, Vizovicko, Rakovnicko, Kolínsko, Velká Losenice a okolí, Kateřinky u Opavy a okolí, Velké Opatovice a okolí, Čestice na Strakonicku a okolí, Radnice (RO) a okolí


Zpět na Odkazy na vaše stránky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků