Stránka 1 z 1

pracovní dotazy vs. soukromé dotazy

PříspěvekNapsal: stř bře 27, 2013 13:34
od TKempny
Začnu trochu zeširoka a snad se dostanu k jadru pudla.
Krom toho, že dělám rodokmen pro svou rodinu, genealogií se i živím, nebo spíše přiživuji. Za ty leta, co sem chodim jsem se toho naučil hromadu, někdy stačilo jen číst, jaké poklady tady píšete, jindy bylo třeba se aktivně zapojit a jsem moc rád, že jsem se mohl učit a stejně rád, že teď mám možnost tyto vědomosti šířit dál.
Nicméně nikdo není neomylný, proto když dělám nějakou zakázku, někdy se dostanu do situace, kdy si nejsem jistý a někdy ani google nepomůže a musím se zeptat tady. Nevidim v tom nic špatněho, ale chapu, že některym by mohlo vadit, že mi radí "zadarmo" a ja si za to pak necham platit. Proto jsem se rozhodl napřiště rozlišovat sve přispěvky a dotazy. Pokud se bude jednat o něco pracovniho, příspěvek označím v předmětu velkym P na začátku, takže ti, komu by náhodou mohlo vadit, že se jedná o kšeft, budou mít šanci se těmto dotazům vyhnout. Konec hlášení, děkuji za pozornost :mrgreen:

Re: pracovní dotazy vs. soukromé dotazy

PříspěvekNapsal: stř bře 27, 2013 13:40
od Slim
Já osobně si myslím, že příspěvky označovat netřeba. Dostatečným zadostiučiněním je kromě pokládání dotazů odpovídat na dotazy položené ostatními. Za týden stejně většina nebude vědět co znamená P na začátku.

Re: pracovní dotazy vs. soukromé dotazy

PříspěvekNapsal: stř bře 27, 2013 13:51
od Zora
Beru každý příspěvek jako možný zdroj poučení. Ve Vašem případě je to zdroj neocenitelný a nedocenitelný. A kdo chce radit, může, kdo nechce - nemusí. Pořád máme všichni svobodnou volbu.
Naopak však platí, že Vaše pátrání mohou pomoci nám, kteří si ty své předky jen "vyďobáváme" pro radost.
Ať se Vám daří, a ať jsou Vám rady nás všech k užitku a Vašim zákazníkům slouží jako zdroj radosti a poučení. Zora

PS
V "profesionálním směru bádání " bych asi nepovažovala za úplně seriozní přímou reklamu nebo snad lákání nováčků na placené služby.

Re: pracovní dotazy vs. soukromé dotazy

PříspěvekNapsal: stř bře 27, 2013 13:58
od ozana
říkal jsem si "á nějaký kšeft". ale nevadí mi to

Re: pracovní dotazy vs. soukromé dotazy

PříspěvekNapsal: ned dub 14, 2013 15:55
od Dr. Taby
Ceníme si přiznání, ale rozhodně bych to takto neřešil. Jestli z toho máte nějaké trauma, tak přispějte na kočičí útulek :-)

Re: pracovní dotazy vs. soukromé dotazy

PříspěvekNapsal: ned dub 14, 2013 18:04
od ozana
Dr. Taby píše:Ceníme si přiznání, ale rozhodně bych to takto neřešil. Jestli z toho máte nějaké trauma, tak přispějte na kočičí útulek :-)

spíše na chod tohoto serveru :)

Re: pracovní dotazy vs. soukromé dotazy

PříspěvekNapsal: stř dub 24, 2013 18:43
od Dr. Taby
To ne, tohle si už na sebe vydělá reklamou, kočky jsou lepší.