Stránka 1 z 2

Moderátoři

PříspěvekNapsal: pon úno 19, 2018 21:26
od Dr. Taby
Přátelé. Poslední "žijící" moderátor Ožana, nám přestane z časových důvodů moderovat. Rád bych dal, pokud možno ještě s jeho pomocí, dohromady nový tým moderátorů. Předem chci poukázat na to, že to není pro kohokoli, kde by si tím chtěl nějak léčit ego. Ideální práce moderátora je taková, že v podstatě aninení vidět a fórum funguje.

Jestli jste tedy nekonfliktní, máte trochu času nazbyt a chtěli byste pomoci udržovat toto fórum v chodu, prosím pište sem.

Děkuji

Re: Moderátoři

PříspěvekNapsal: pon úno 19, 2018 21:32
od Svobodnik_Jirik
Já moc času na vlastní bádání nemám, ale fórum se snažím navštěvovat alespoň jednou denně.
Pokud by šlo třeba o přesouvání témat do správných sekcí, mazání duplicit apod., klidně bych to zkusil.

Re: Moderátoři

PříspěvekNapsal: pon úno 19, 2018 22:14
od Kata
Klidne bych to take zkusila,jsem na rodicaku tak nejaky ten cas mam. Tak pokud bych mohla byt napomocna ;-).

Re: Moderátoři

PříspěvekNapsal: úte úno 20, 2018 0:46
od makke
Vezmu -li v potaz dvě hlavní podmínky nekonfliktnost a čas, myslím, že je mohu splnit. Osobně se za nekonfliktní typ považuji a doufám, že to tak vidí i ostatní. A čas pro smysluplnou věc jsem ochotna si taky najít, v matrikách sedím stejně dennodenně, takže mrknout sem asi není problém.
Nicméně, což může být patrné z mých příspěvků, tak pracuji většinou v noci, kdy na to mám klid, nevím, jestli to nevadí. Taktéž úplně přesně nevím, co přesně "neviditelná" práce moderátora obnáší a jestli na to mám "kvalifikaci", když zrovna nedávno jsem zcela nevědomky napsala dotaz do úplně špatné kategorie a musel být přesunut :-) .

Re: Moderátoři

PříspěvekNapsal: úte úno 20, 2018 10:02
od Slim
Pokud by byl zájem o mé služby jakožto moderátora, rád se pro tuto funkci nabízím. Zkušenosti s moderováním a phpBB mám (a linuxovými servery, programováním).

Re: Moderátoři

PříspěvekNapsal: úte úno 20, 2018 10:08
od bujakowski
Je mi líto, rád bych pomohl, ale nevím jak. Promiňte!

Re: Moderátoři

PříspěvekNapsal: úte úno 20, 2018 10:13
od Brichoni
Dobrý den přeji snad bych mohl taky trošku s tím přispět.

Re: Moderátoři

PříspěvekNapsal: úte úno 20, 2018 10:23
od kimes
Dr. Taby píše:Přátelé. Poslední "žijící" moderátor Ožana, nám přestane z časových důvodů moderovat. Rád bych dal, pokud možno ještě s jeho pomocí, dohromady nový tým moderátorů. Předem chci poukázat na to, že to není pro kohokoli, kde by si tím chtěl nějak léčit ego. Ideální práce moderátora je taková, že v podstatě aninení vidět a fórum funguje.

Jestli jste tedy nekonfliktní, máte trochu času nazbyt a chtěli byste pomoci udržovat toto fórum v chodu, prosím pište sem.

Děkuji

Myslím, že by nebylo od věci blíže specifikovat, co se od moderátora očekává, zejména v oblasti znalostí IT a genealogie - mít čas a ochotu je sice důležité, ale pro přínosnou činnost to zdaleka není všechno

Re: Moderátoři

PříspěvekNapsal: úte úno 20, 2018 10:24
od Zora
Slim píše:Pokud by byl zájem o mé služby jakožto moderátora, rád se pro tuto funkci nabízím. Zkušenosti s moderováním a phpBB mám (a linuxovými servery, programováním).Jsem všemi deseti pro.
Slim umí jak genealogii, tak zvládá vše ostatní. Nekonfliktní, vstřícný a racionálně uvažující.
Z

Re: Moderátoři

PříspěvekNapsal: úte úno 20, 2018 13:30
od Dr. Taby
Děkuji. Slim je první volba a je nastaven. Ještě projdu SZ a pak bych rád vybral další dva.

Re: Moderátoři

PříspěvekNapsal: úte úno 20, 2018 19:28
od Dr. Taby
Takže po zralé úvaze bude tým moderátorů doplněn o následující: slim, pen, Zedir a Makke. Původním (i prapůvodním) moderátorům dál zůstávají moderátorské kompetence. Když pomohou, budeme rádi.

Děkuji všem za ochotu pomoci. Doufám, že pojedeme dál ke všeobecné spokojenosti.

Re: Moderátoři

PříspěvekNapsal: úte úno 20, 2018 21:08
od Ronny
Dobrý večer,
rád bych též pomohl, ale mám dlouhodobě nemocnou manželku a tak toho mnoho nestíhám. Omlouvám se. K těm hřbitovům: rozhodně to není špatná myšlenka a ze své praxe mohu jen doporučit. Hodně osob a dat jsem získal do svého rodokmenu právě díky včasné návštěvy některých hřbitovů, před odstraněním nevyužívaných hrob.míst. Několik hodně starých náhrobků (nepatří do mého rodokmenu) jsem stihl nafotit v Českém Brodě, Lysé nad Labem, Brandýs nad Labem.
Ronny

Re: Moderátoři

PříspěvekNapsal: stř úno 21, 2018 8:16
od ozana
Přeji novým moderátorům co nejméně sporů a co nejvíce spokojených uživatelů.

Re: Moderátoři

PříspěvekNapsal: stř úno 21, 2018 8:33
od Zora
Ozano, Vám děkujeme za čas a trpělivost a přejeme hodně zdaru ve Vašich dalších aktivitách. Z

Re: Moderátoři

PříspěvekNapsal: stř úno 21, 2018 19:07
od Monika
Připojuji se k díkům, ozano, a k přání úspěchu v dalších aktivitách. Za vašeho moderování jsme tu měli tak hezky uklizeno. Věřím, že noví moderátoři vámi nastavenou laťku udrží. K jejich novému snažení zde jim přeji hodně sil a výdrže a co nejméně konfliktních okamžiků.