Moderátoři

Prvotní informace o tomto fóru. Prosím, přečtěte si je.

Moderátoři

Příspěvekod Dr. Taby » pon úno 19, 2018 20:26

Přátelé. Poslední "žijící" moderátor Ožana, nám přestane z časových důvodů moderovat. Rád bych dal, pokud možno ještě s jeho pomocí, dohromady nový tým moderátorů. Předem chci poukázat na to, že to není pro kohokoli, kde by si tím chtěl nějak léčit ego. Ideální práce moderátora je taková, že v podstatě aninení vidět a fórum funguje.

Jestli jste tedy nekonfliktní, máte trochu času nazbyt a chtěli byste pomoci udržovat toto fórum v chodu, prosím pište sem.

Děkuji
Uživatelský avatar
Dr. Taby
Site Admin
 
Příspěvky: 345
Registrován: pon črc 31, 2006 5:59
Bydliště: Ústí nad Labem
Oblast pátrání: Staré Křečany, Brtníky, Zásmuky, Malenovice
Rodokmen online: MyHeritage - dr.taby(zavináč)taby.cz

Re: Moderátoři

Příspěvekod J.i.Š.i. » pon úno 19, 2018 20:32

Já moc času na vlastní bádání nemám, ale fórum se snažím navštěvovat alespoň jednou denně.
Pokud by šlo třeba o přesouvání témat do správných sekcí, mazání duplicit apod., klidně bych to zkusil.
Sein Grund und Boden pflanz' ich nicht, nach seiner Pfeife tanz' ich nicht.
J.i.Š.i.
 
Příspěvky: 2330
Registrován: pon srp 18, 2014 16:18
Oblast pátrání: Absolon - Olomoucko
Hála, Janda, Pokorný - Mělnicko, Staroboleslavsko
Šiška - Mladoboleslavsko, Mělnicko, Sedlčansko, Táborsko
Albrecht - Praha, Český Brod, Mladá Boleslav
Ulrich - Mostecko
Vlček - Náchodsko
Eliáš - Habry
Vydra - Český Brod

Re: Moderátoři

Příspěvekod Kata » pon úno 19, 2018 21:14

Klidne bych to take zkusila,jsem na rodicaku tak nejaky ten cas mam. Tak pokud bych mohla byt napomocna ;-).
Kata
Kata
 
Příspěvky: 27
Registrován: čtv bře 01, 2007 10:34
Bydliště: Olomouc

Re: Moderátoři

Příspěvekod makke » pon úno 19, 2018 23:46

Vezmu -li v potaz dvě hlavní podmínky nekonfliktnost a čas, myslím, že je mohu splnit. Osobně se za nekonfliktní typ považuji a doufám, že to tak vidí i ostatní. A čas pro smysluplnou věc jsem ochotna si taky najít, v matrikách sedím stejně dennodenně, takže mrknout sem asi není problém.
Nicméně, což může být patrné z mých příspěvků, tak pracuji většinou v noci, kdy na to mám klid, nevím, jestli to nevadí. Taktéž úplně přesně nevím, co přesně "neviditelná" práce moderátora obnáší a jestli na to mám "kvalifikaci", když zrovna nedávno jsem zcela nevědomky napsala dotaz do úplně špatné kategorie a musel být přesunut :-) .
makke
 
Příspěvky: 517
Registrován: sob pro 11, 2010 0:58
Bydliště: Březka
Oblast pátrání: Březka, Březí (ZR), Březské,Hluboké (TR), Kamenná, Košíkov, Krokočín
obecně panství Náměšť nad Oslavou

Re: Moderátoři

Příspěvekod Slim » úte úno 20, 2018 9:02

Pokud by byl zájem o mé služby jakožto moderátora, rád se pro tuto funkci nabízím. Zkušenosti s moderováním a phpBB mám (a linuxovými servery, programováním).
Slim
 
Příspěvky: 2566
Registrován: čtv úno 14, 2013 14:01
Bydliště: Ostrava - Hrabová
Oblast pátrání: Kunčice nad Ostravicí (Velké Kunčice, Ostrava-Kunčice)
Hrabová (Velká Hrabová, Ostrava-Hrabová)

Re: Moderátoři

Příspěvekod bujakowski » úte úno 20, 2018 9:08

Je mi líto, rád bych pomohl, ale nevím jak. Promiňte!
bujakowski
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob zář 17, 2016 21:01

Re: Moderátoři

Příspěvekod Brichoni » úte úno 20, 2018 9:13

Dobrý den přeji snad bych mohl taky trošku s tím přispět.
Brichoni
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte říj 25, 2016 23:23
Oblast pátrání: rodina Břicháčkova

Re: Moderátoři

Příspěvekod kimes » úte úno 20, 2018 9:23

Dr. Taby píše:Přátelé. Poslední "žijící" moderátor Ožana, nám přestane z časových důvodů moderovat. Rád bych dal, pokud možno ještě s jeho pomocí, dohromady nový tým moderátorů. Předem chci poukázat na to, že to není pro kohokoli, kde by si tím chtěl nějak léčit ego. Ideální práce moderátora je taková, že v podstatě aninení vidět a fórum funguje.

Jestli jste tedy nekonfliktní, máte trochu času nazbyt a chtěli byste pomoci udržovat toto fórum v chodu, prosím pište sem.

Děkuji

Myslím, že by nebylo od věci blíže specifikovat, co se od moderátora očekává, zejména v oblasti znalostí IT a genealogie - mít čas a ochotu je sice důležité, ale pro přínosnou činnost to zdaleka není všechno
kimes
 
Příspěvky: 290
Registrován: úte bře 05, 2013 10:00

Re: Moderátoři

Příspěvekod Zora » úte úno 20, 2018 9:24

Slim píše:Pokud by byl zájem o mé služby jakožto moderátora, rád se pro tuto funkci nabízím. Zkušenosti s moderováním a phpBB mám (a linuxovými servery, programováním).



Jsem všemi deseti pro.
Slim umí jak genealogii, tak zvládá vše ostatní. Nekonfliktní, vstřícný a racionálně uvažující.
Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28971
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Moderátoři

Příspěvekod Dr. Taby » úte úno 20, 2018 12:30

Děkuji. Slim je první volba a je nastaven. Ještě projdu SZ a pak bych rád vybral další dva.
Uživatelský avatar
Dr. Taby
Site Admin
 
Příspěvky: 345
Registrován: pon črc 31, 2006 5:59
Bydliště: Ústí nad Labem
Oblast pátrání: Staré Křečany, Brtníky, Zásmuky, Malenovice
Rodokmen online: MyHeritage - dr.taby(zavináč)taby.cz

Re: Moderátoři

Příspěvekod Dr. Taby » úte úno 20, 2018 18:28

Takže po zralé úvaze bude tým moderátorů doplněn o následující: slim, pen, Zedir a Makke. Původním (i prapůvodním) moderátorům dál zůstávají moderátorské kompetence. Když pomohou, budeme rádi.

Děkuji všem za ochotu pomoci. Doufám, že pojedeme dál ke všeobecné spokojenosti.
Uživatelský avatar
Dr. Taby
Site Admin
 
Příspěvky: 345
Registrován: pon črc 31, 2006 5:59
Bydliště: Ústí nad Labem
Oblast pátrání: Staré Křečany, Brtníky, Zásmuky, Malenovice
Rodokmen online: MyHeritage - dr.taby(zavináč)taby.cz

Re: Moderátoři

Příspěvekod Ronny » úte úno 20, 2018 20:08

Dobrý večer,
rád bych též pomohl, ale mám dlouhodobě nemocnou manželku a tak toho mnoho nestíhám. Omlouvám se. K těm hřbitovům: rozhodně to není špatná myšlenka a ze své praxe mohu jen doporučit. Hodně osob a dat jsem získal do svého rodokmenu právě díky včasné návštěvy některých hřbitovů, před odstraněním nevyužívaných hrob.míst. Několik hodně starých náhrobků (nepatří do mého rodokmenu) jsem stihl nafotit v Českém Brodě, Lysé nad Labem, Brandýs nad Labem.
Ronny
Ronny
 
Příspěvky: 17
Registrován: pon úno 27, 2012 8:31
Bydliště: Ústí nad Labem
Oblast pátrání: CZ - Český Brod, Poděbrady, Lysá nad Labem, Brandýs nad Labem, Kostelec nad Labem, Nymburk, Praha, Talmberk, Žďár nad Sázavou, Nížkov, Přelouč
UK - Londýn F - Bayonne, Amiens
F -

Re: Moderátoři

Příspěvekod ozana » stř úno 21, 2018 7:16

Přeji novým moderátorům co nejméně sporů a co nejvíce spokojených uživatelů.
Ožana neznamená ženu, přestože to kdysi velmi dávno bylo ženské křestní jméno
Uživatelský avatar
ozana
 
Příspěvky: 5763
Registrován: úte kvě 12, 2009 6:01
Bydliště: Petřvald
Oblast pátrání: Slezsko, Petřvald okr.Karviná, Šenov

Re: Moderátoři

Příspěvekod Zora » stř úno 21, 2018 7:33

Ozano, Vám děkujeme za čas a trpělivost a přejeme hodně zdaru ve Vašich dalších aktivitách. Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28971
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Moderátoři

Příspěvekod Martin Kejzlar » čtv bře 22, 2018 21:37

Krásný den přeji. Mohl bych se zapojit, čas docela mám a moderátora webu jsem již dělal. Pokud je zájem rád se pokusím pomoci.
Martin Kejzlar
 
Příspěvky: 16
Registrován: ned čer 07, 2015 17:38
Oblast pátrání: Náchodsko

Další

Zpět na Vítejte

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků