Automatické přihlášení

Prvotní informace o tomto fóru. Prosím, přečtěte si je.

Automatické přihlášení

Příspěvekod Rozina » sob led 13, 2007 19:24

Při přihlašování zaškrtávám dotaz na automatické přihlášení při další návštěvě, ale nikdy mě to nepřihlásí. Nač to tam tedy je?
Uživatelský avatar
Rozina
 
Příspěvky: 485
Registrován: pon črc 31, 2006 11:17
Bydliště: Opočno

Příspěvekod Dr. Taby » ned led 14, 2007 8:27

Aby tě to automaticky přihlásilo. Já s tím nemám žádný problém a odzkoušle jsem to z mnoha různých počítačů. Nebude ti to fungovat, když budeš mí zakázané cookies nebo budeš vymazávat historii navštívencýh stránek. Taky je možné, že máš nějak nastavenou ochranu.
Uživatelský avatar
Dr. Taby
Site Admin
 
Příspěvky: 345
Registrován: pon črc 31, 2006 5:59
Bydliště: Ústí nad Labem
Oblast pátrání: Staré Křečany, Brtníky, Zásmuky, Malenovice
Rodokmen online: MyHeritage - dr.taby(zavináč)taby.cz

Automatické přihlášení a odesílání soukromých zpráv

Příspěvekod Rozina » čtv led 25, 2007 20:34

Automatické přihlášení funguje a nic jsem s tím nedělala.
Dnes jsem posílala soukromou zprávu Pavlovi Hrnečkovi a dostala se mezi nedoručené. Dělám nějakou chybu a nebo je chyba na jeho straně? Dá se tato zpráva z této schránky znovu odeslat a jak? Včera odesílání fungovalo bez problémů?
Uživatelský avatar
Rozina
 
Příspěvky: 485
Registrován: pon črc 31, 2006 11:17
Bydliště: Opočno

Příspěvekod Dr. Taby » pát led 26, 2007 7:21

Myslím, že v doručených bude, až si ji přečte.
Uživatelský avatar
Dr. Taby
Site Admin
 
Příspěvky: 345
Registrován: pon črc 31, 2006 5:59
Bydliště: Ústí nad Labem
Oblast pátrání: Staré Křečany, Brtníky, Zásmuky, Malenovice
Rodokmen online: MyHeritage - dr.taby(zavináč)taby.cz

Příspěvekod Lyra » ned led 28, 2007 17:08

Mohu potvrdit - taky jsem posílala soukromou zprávu a zařadila se mi mezi nedoručené, ale další den (asi až si to dotyčný přečetl), už byla zařazena správně.

Já mám ale docela jiný problém a zaboha nemůžu přijít na to, čím to je:

Poslední asi tak měsíc či dva mám problémy sem umísťovat příspěvky. Vždycky když chci někomu odpovědět a kliknu na příslušné tlačítko, vyhodí mě to z místa, kde se právě nacházím, až na úvodní stranu. Teprve když se podruhé pracně proklikám do příslušného fóra a znovu kliknu na tlačítko Zaslat odpověď, zobrazí se mi příslušné okénko Odeslat odpověď, do kterého pak můžu zapsat svůj text. (Mimochodem, toto jsem musela absolvovat i teď, co tohle píšu...)
Uživatelský avatar
Lyra
 
Příspěvky: 98
Registrován: úte srp 01, 2006 17:44
Bydliště: Mor. Budějovice

Příspěvekod Rozina » ned led 28, 2007 18:35

Taky mě to občas zlobí. Někdy všechno v tomto fóru funguje hrozně pomalu. Chci-li se třeba dostat zpět tak mě to vyhodí stránku, že lhůta vypršela.
Ano je to tak, že dokud si dotyčný soukromou zprávu nepřečte, tak se přesune do nedoručených.
Uživatelský avatar
Rozina
 
Příspěvky: 485
Registrován: pon črc 31, 2006 11:17
Bydliště: Opočno

Příspěvekod VLVOJTA » ned led 28, 2007 21:51

Mám trochu jiný problém, když se přihlásím bez předchozího vymázání cookies, tak jsem dole veden v seznamu přihlášených, ale nahoře mám nabídku "Přihlásit" a samozřejmě nemůžu nic, když se přihlásím podruhé, tak je již vše OK, ale mezitím zmizí veškeré vysvícené nové příspěvky a tak se musím orientovat dle data posledního příspěvku.
Takže moje partyzánská rada, zkuste nejdřív smazat cookies (před přihlášením) a dejte vědět, jestli to poté bude stejné jako bez vymazání.
Uživatelský avatar
VLVOJTA
 
Příspěvky: 151
Registrován: pon srp 07, 2006 18:10
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvekod Dr. Taby » pon led 29, 2007 7:20

Já se přiznám k tomu, že s tím nemám žádné problémy a to zkouším ze dvou různcýh počítačů kde je IE i firefox. Jediný co mě trápí, ale nmůžu to ovlivnit je občasná pomalost.
Uživatelský avatar
Dr. Taby
Site Admin
 
Příspěvky: 345
Registrován: pon črc 31, 2006 5:59
Bydliště: Ústí nad Labem
Oblast pátrání: Staré Křečany, Brtníky, Zásmuky, Malenovice
Rodokmen online: MyHeritage - dr.taby(zavináč)taby.cz


Zpět na Vítejte

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník