Novinky

Prvotní informace o tomto fóru. Prosím, přečtěte si je.

Re: Novinky

Příspěvekod kimes » ned bře 06, 2016 15:39

Pavel. píše:No, já to promyslím. Lákáte mne jako siréna mořeplavce, ale já bych nerad někomu šlápl na kuří oko. Ale předem upozorňuji, že jde o moje soukromé (a dost neobvyklé) názory.

Sem s nimi(s těmi názory), vlastních názorů - nejen v genealogii - u nás není nikdy dost. Na fórech by měly vlastní názory převažovat. Držím palce a těším se na ně!
kimes
 
Příspěvky: 290
Registrován: úte bře 05, 2013 10:00

Re: Novinky

Příspěvekod Viola » ned bře 06, 2016 15:51

Myslím, že podtitul sekce Vlastní poznatky "Co vás při bádání překvapilo, co jste objevili, o co byste se rádi podělili?" přesně odpovídá Vašemu zadání.
Osobně se moc ráda dozvím další zajímavosti a názory.
A kliknout na odkaz s vlastním souborem poznatků ev. si jej stáhnout (pokud to umožníte) by snad neměl být problém.
Viola
Uživatelský avatar
Viola
 
Příspěvky: 639
Registrován: úte srp 26, 2014 11:08
Bydliště: Olomouc
Oblast pátrání: Jižní Čechy > Marčovice, Milíkovice; Plzeň; Jižní Morava > Čechy pod Kosířem; Severní Čechy > Železný Brod

Re: Novinky

Příspěvekod Pavel. » pon bře 07, 2016 17:09

Dobře, pošlu do Vlastních poznatků mojí úvahu o genetice a genealogii. Ale za následky neručím :D
Pavel.
Pavel.
 
Příspěvky: 49
Registrován: stř pro 22, 2010 12:43
Bydliště: Praha

Re: Novinky

Příspěvekod Zora » stř dub 20, 2016 10:32

Taby, děkujeme :-)))

Zora
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28971
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Předchozí

Zpět na Vítejte

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků